Apex 100 vs. Cooler Master Devastator 2

@SpermMan Hayır daha almadım. Devastator 2 alırsam en azından setim biraz daha iyi olur diye düşündüm. Apex 100 gerçekten güzel duruyor ama büyük ihtimal babam izin vermez almama :D
Devastator 2 150 TL'yi görünce olmaz dedi ama mouse + klavye diyince biraz yatıştı. Apex 100 alırsam tek klavye 150 TL :D Kabul eder mi sizce? :)

Apex 100 ü öneririm şahsen
Preo o kadar kötü değildi kullandığım kadarıyla çok rahatsız etmiyordu bitek
DPI düşük onuda değiştirirsiniz yakında
Ama bir diğer fikrim ise mouse>klavye

O zaman Devastator 2 almaya karar verdim. Bu klavye çok ses çıkarıyor mu? Çok ses çıkartıyorsa alamayabilirim. Çünkü babama çok ses çıkartmaması konusunda söz verdim kullandığım klavye mahalleyi ayağa kaldıracak cinsten :D

O zaman Devastator 2 almaya karar verdim. Bu klavye çok ses çıkarıyor mu? Çok ses çıkartıyorsa alamayabilirim. Çünkü babama çok ses çıkartmaması konusunda söz verdim kullandığım klavye mahalleyi ayağa kaldıracak cinsten :D
Blue switchli klavye kadar çıkarmaz ama red switchden fazladır yani orta diyelim fazla rahatsız etceğini sanmıyorum başka odaları

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı