Apex 100 vs G105 vs Devastator II

Mekanik klavyelerde tuşa bastığınızı çok daha rahat hissedersiniz. Membrane klavyeler ise yumuşaktır. Hata payınız genelde düşer mekanik klavyede. Bu arada maalesef Devastator I, II veya III setleri ayrı satılmıyor. Mouse her şekilde gelecek yanında.

Siz söyleyince farkettim 3 seri olduğunu. Gelsin, sıkıntı yok :)

Merhaba, klavye almayı düşünüyorum ve kafamdaki modeller başlıkta yazılı. Rahat ve hızlı yazabileceğim, oyunlarda tepkime süresi iyi olan bir klavye arıyorum. Makro pek kullanmıyorum, aydınlatması da benim için pek önemli değil, gece vakti monitör aydınlığında tuşları gözüksün, yazıları silinmesin yeterli :)
Bütçem 100TL civarında, arkadaşım yurtdışından getirecek ürünü. Bu fiyat civarında da bu 3 ürünü buldum. Bu klavyeleri kullanmış olup yorum yapabilecek olan arkadaşlar var mı acaba?

Black Friday indirimleri de yaklaşıyor, bütçemi o zamana kadar biraz daha yukarı çekip mekanik bir klavye de düşünebilirim fakat vergi sınırı 30 Euro'ya indirildiği için çok da avantajlı gelmeyecektir sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.
Selam,
Kırmızı ledli Devastator 2 de yarın gece bitecek bir Sinerji.com kampanyası mevcut.
CoolerMaster Devastator II Kırmızı LED Türkçe Klavye + Mouse Seti

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı