Apex Legends 3. Sezonu Nasıl Buldunuz?

Yeni Haritayı Beğendiniz mi?

• Evet

Oy: 9 34,6%
  • Hayır

Oy: 7 26,9%
  • Kararsızım, zamanla alışacağımı düşünüyorum.

Oy: 10 38,5%

• Oy verenlerin toplamı
    26
Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Açıkçası 8 ay aradan sonra yeni bir harita gelmesi beni sevindirdi. Biraz karışık olsa da zamanla alışacağımızı düşünüyorum. Ben gibi tüm Apex Legends hastalarına hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harita biraz karışık olmuş, onun dışında silahlara gelen eklentiler de çeşitliliği arttırdığı için hangi silahı kullanayım diye düşündürüyor. Haritayı değişip silahları değiştirilmeseydi benim için 10/10 bir sezon olacaktı.

Bana kalırsa yeni harita güzel bir fikir fakat eski haritayı da tamamen kaldırmak yerine seçenekler arasında bıraksalar daha iyi olurdu. Yeni haritada mesela merdivenlerin altına vs. girip takım arkadaşımız bizi kaldırana kadar saklanma imkanı yok aynı zamanda çoğu yer fazlasıyla karışık geldi bana. Yeni karakter daha önceden zaten sızdırıldığı için beni fazlasıyla heyecanlandırmadı drone bıraktığı zaman yerinde beklemeside kötü olmuş. Çünkü karakter sürekli arkalanabilir bir durumda. Mesela drone bıraktığı zaman belli bir süreliğine görünmez olabilirdi karakter böylece daha işlevsel olurdu diye düşünüyorum. Yeni silaha ve eklentilere gelirsek Eva ya uygulanan eklenti çok fazla yavaşlatmış silahı aynı şekilde Scoutta kullanılan eklenti 6x ile uzun mesafede silahın çok sekmesine sebep olmuş bana kalırsa. Yeni gelen Battle Charge güzel ama sarjlanana kadar 3 3 şeklinde damage vurması biraz sıkıntı yakın mesafede kullanmak zorunda kaldığımız da hayatta kalmak çok zor.

Harita fazla dikey geldi bana bi' de her silaha bi eklenti uyduralım demişler gibime geldi. Harita çok karışık binaların her katına çıkabilmek hoşuma gitmedi önceki haritada en fazla 2 katlıydı. Umarım alışırım. Ha bir de ranked kısmı hiç hoşuma gitmedi eski rp alma sistemi daha çok hoşuma gidiyordu. Bu haritada hala güzel bir "camping spot" bulamadım.

Harita fazla dikey geldi bana bi' de her silaha bi eklenti uyduralım demişler gibime geldi. Harita çok karışık binaların her katına çıkabilmek hoşuma gitmedi önceki haritada en fazla 2 katlıydı. Umarım alışırım. Ha bir de ranked kısmı hiç hoşuma gitmedi eski rp alma sistemi daha çok hoşuma gidiyordu. Bu haritada hala güzel bir "camping spot" bulamadım.
Dediğinize katılıyorum hocam. Doğru düzgün camping spot yok haritada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı