Cyberpunk 2077 nasıl buldunuz?

Oyun çok ayrıntılı olduğu için bir süre sonra sıkabilir diye düşünüyorum. Onun haricinde muazzam yapmışlar emeklerine sağlık. Büyük bir yapıda ufak hatalara takılmamak lazım onlarda insan eli neticede.

Optimizazyon leş olmuş.Beni bugüne kadar medium 60 fps altına düşürmeyen RX570imle bile low da sabit 60 fps vermiyor.Ama oyun güzel ve dolu dolu deniliyor umarım düzeltirlerde bizde oynarız.

1 saat oynadım. Low medium arası başlattı grafikleri ben fazla kötü bulmadım hatta idare ederdi. Kesinlikle en ufak bir takılmaya ya da dokuların geç yüklenmesi sorunlarıyla karşılaşmadım. FPS 30 ila 45 arası gidip geldi, şehir içi yoğun sahnelerde en düşük 26'yı gördüm. Oyun itin şeyine sokulacak kadar kötü değil ama hype boşunaymış, fena değil sadece. FPS düşük olmasına rağmen fazla rahatsız etmiyor, 40-50 bandına kadar yükselirse enfes olur.

Ünlü Gamer Sasha GREY ablamız bile oynamışsa oyun olmuş demektir.👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saçma bir beklenti. Biri açık dünya size verilen büyük haritada istediğiniz gibi harahet edip oynayabiliyorsunuz ve üzerine Custom serverlar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.
Bir diğeri ise FPS türünde bir RPG oyun az bir şey açık dünya içerse de bir RPG oyun kendisi. Zaten oyunun GTA'ya kafa tutacağız diye bir iddiası yoktu. GTA 20 senelik bir oyun serisi neredeyse ve Cyberpunk daha 1 hafta olmamış 2 günlük yeni bir oyun.
Gereksiz FPS droplar harici benim hoşuma gitti. Oynayamadım daha ama oynayınca bir inceleme yaparım herhalde.

Geri
Yukarı