Apex Legends güzel mi?

Güzel bir oyun fakat zor ve yorucu. Yetenek sistemine alışmak kolay, oyun mekaniği titanfall'un neredeyse aynısı. Genel itibariyle tekli silahlar daha güçlü. Koşarak neredeyse %100 isabetlilikle ateş ediyorsunuz. Bu yüzden orta uzak mesafede otomatik yerine tek tek ateş eden silahlar tercih ediliyor. Yakın mesafede koşa koşa sıktığınız için hafif makineliler epey etkili. Ama alışırsanız epey eğlenceli.

Biraz hızlı bir oyun. Yeni başlayanlar için biraz o tempodaki savaşlar zor geliyor. Özellikle arkadaşınız varsa baya eğlenceli oluyor. Tek başına girince bazen takım arkadaşı vermiyor, iki kişiyi kesip ölünce çok sinir bozucu oluyor.

205 saatim var ona göre ciddiye alıp almamak sana bağlı. Oyunu oynarken eğlenmek ve diğer oyunculardan öne çıkmak istiyorsan movement öğrenmen lazım zor değil alıştırma yaparsan gerisi sana kalıyor. Saatlerce firing rangede movement çalıştığımı biliyorum oyunun ana mekaniklerinden birisi. Kaeshine#5930 Discord nickim eklersen oyun hakkında sorularını cevaplayabilirim birlikte oynamak istersen de oynarım sorun olmaz.

Tek başınıza biraz zor çoğu oyuncu kafasına göre oynayıp ölünce anında çıkıyor, zamanla oynayıp takım arkadaşı bulursanız oldukça zevklidir.

Tek başınıza biraz zor çoğu oyuncu kafasına göre oynayıp ölünce anında çıkıyor, zamanla oynayıp takım arkadaşı bulursanız oldukça zevklidir.

Neredeyse oynadığım tüm oyunları tek başıma oynadım genellikle arkadaşlarımla olunca ortam çok sıkıcı oluyor direkt oyundan çıkasım geliyor ama oyunu oynamaya devam edersem Türkiye sunucularında tanımadığım kişilerle oynarsam belki güzel olabilir öyle daha zevkli geliyor bana.
205 saatim var ona göre ciddiye alıp almamak sana bağlı. Oyunu oynarken eğlenmek ve diğer oyunculardan öne çıkmak istiyorsan movement öğrenmen lazım zor değil alıştırma yaparsan gerisi sana kalıyor. Saatlerce firing rangede movement çalıştığımı biliyorum oyunun ana mekaniklerinden birisi. Kaeshine#5930 Discord nickim eklersen oyun hakkında sorularını cevaplayabilirim birlikte oynamak istersen de oynarım sorun olmaz.

Evet warzonedede movement çok önemli yoksa pat diye vuruyorlar oradan biraz aşinayım önerin için sağ ol.

Neredeyse oynadığım tüm oyunları tek başıma oynadım genellikle arkadaşlarımla olunca ortam çok sıkıcı oluyor direkt oyundan çıkasım geliyor ama oyunu oynamaya devam edersem Türkiye sunucularında tanımadığım kişilerle oynarsam belki güzel olabilir öyle daha zevkli geliyor bana.

Evet warzonedede movement çok önemli yoksa pat diye vuruyorlar oradan biraz aşinayım önerin için sağ ol.

Arkadaşlarınla oynamama sebebin oyun tarzınızdan dolayı mı? Agresif oynuyorsun sanırım ayak uyduramadakları için soğuyorsun oyundan benim yaşadığım durum bu.

Arkadaşlarınla oynamama sebebin oyun tarzınızdan dolayı mı? Agresif oynuyorsun sanırım ayak uyduramadakları için soğuyorsun oyundan benim yaşadığım durum bu.

Hayır sürekli olarak bağırıyorlar bende sonra bağırdıkları için sinirlenip çıkıyorum normal tek oynarken kimse olmuyor az hafiften arkadan müzik açıyorum ve oyuna daha rahat odaklanıyorum arkada bağıran biri olunca pek odaklanasım gelmiyorum.

Titanfall 2'nin hikayesini beğendiysen bu oyunda ona atıfta bulunan çok şeyle karşılaşabilirsin. Örneğin şu an TF2 bossu olan Viper'ın kızı oynanabilir olarak oyunda. Hikayesinin dışında da güzel bir oynanış deneyimi sunuyor, hızlı oynanan bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı