Apex Legends güzel mi?

Yer
Verdansk
Warzone sağ olsun güncellemeden sonra çoğu sistem gereksinimlerini karşılayan bilgisayarlarda dururken kasmaya başladı. O yüzden Apex'e bir süre geçmeyi düşünüyorum sizce oynanır mı eğlenceli mi alışması zaman alır mı? Oyunla alakası olmayanlar gelmezse iyi olur.

Güzel, zor ve karışık. Arkadaşlarınla oynarsan çok eğlenceli oluyor bu arada.

Yok genelde arkadaşlarımla oyun oynamayı sevmiyorum solo giriyorum maçlara zor ise güzel.
En sinir bozucu oyunlara bile sinirlenmiyorsan oyna. Eğer sinirlenebilirim diyorsan da oyna güzel çünkü ama dikkat et klavye mouse sağlam kalsın.

Onda problem yok Dark Souls'ta 2 bossu geçebilmek için 16 saatimi normal bir şekilde geçirdim o yüzden sinirleneceğimi zannetmiyorum.

Warzone sağ olsun güncellemeden sonra çoğu sistem gereksinimlerini karşılayan bilgisayarlarda dururken kasmaya başladı. O yüzden Apex'e bir süre geçmeyi düşünüyorum sizce oynanır mı eğlenceli mi alışması zaman alır mı? Oyunla alakası olmayanlar gelmezse iyi olur.
Hardcore dalıyorlar, tavsiye etmem. 30 senelik fps oyuncusuyum bana bile aşırı zor geldi. Dandik bir vuruş sistemi var. Battlefield 5 devam.

Hardcore dalıyorlar, tavsiye etmem. 30 senelik FPS oyuncusuyum bana bile aşırı zor geldi. Dandik bir vuruş sistemi var. Battlefield 5 devam.

BF 5 hiç sevmiyorum aslında sana zor gelmesi mekaniklerine alışmamandan kaynaklanabilir Titanfall'ı eskiden oynadıysan daha rahat alışabilirdin Battlefield gibi bir oyundan ona geçince biraz zor gelmesi normal bence.

Warzone gibi seri akıcı bir oyun Warzone'yi zaten kendiniz iyi oynadığınızı düşünüyorsanız hiç zorlanmazsınız.

Warzone gibi seri akıcı bir oyun Warzone'yi zaten kendiniz iyi oynadığınızı düşünüyorsanız hiç zorlanmazsınız.

100 saat civarı oynadım Warzone'yi diğer oyunları da arada ücretsiz dönemlerinde bayağı oynamışlığım vardır pek fazla iyiyim diyemem ama hızlı olduğu için zevk alarak oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı