Apex Legends güzel bir oyun mu?

Gayet güzel. Oyunda hile yok, P2W değil ve pusucular çok az
Pusu yapacak zaman yok ki:D
Güzel oyunmuş hoşuma gitti fakat tek sıkıntısı TÜRKÇE dil desteği olmaması oda olursa harika olabilir oyun alışmak zaman isteyecek.
Ea yapımı olduğu için Türkçe olmaması doğal. Herhangi bir konuda yardım isterseniz yardımcı olurum:)

Zamanında çok reklamı yapıldığı için millet üzerine çöktü, fakat güncellemeler aşırı yavaş geldiği için millet aynı haritada sürekli oynamaktan bıktı. Anca 3.sezonda yeni harita gelmiş.

Ben konseptini şahane buldum ama ne bileyim bir tatsızlık vardı oyunda. Bu battle royal sanırım bana göre değil. Dolaşıp ölme durumları vs. Soran arkadaş oynayıp karar versin en güzeli ;)

Başta güzeldi ama yeni güncellemeler ile kötü oldu oyun hep arkalanıyorsunuz.Eski parladığı dönemi özledim
Arkalanmak geçerli bir sorun değil o size bağlı.

Oyunu oynayamayan oyuna bok atıyor varya. Oyun efsana arkadaşlar beğenmeyeler pubg da yarım saat adam kovalayıp 1 mermi tek yiyebilir.
Harbiden yorumları okuyup güldüm :D Adam eminim 10 saat bile oynamamıştır boş oyun demiş ya :D Shroud bile en iyi BR oyunu şuan desin ama gram oyun bilgisi olmayan insanlar boş oyun desin, garip bir ironi olmalı. Bilmiyorsan yorum yapma işte kardeşim.

Geri
Yukarı