Apex Legends güzel bir oyun mu?

Harbiden yorumları okuyup güldüm :D Adam eminim 10 saat bile oynamamıştır boş oyun demiş ya :D Shroud bile en iyi BR oyunu şuan desin ama gram oyun bilgisi olmayan insanlar boş oyun desin, garip bir ironi olmalı. Bilmiyorsan yorum yapma işte kardeşim.
Oyun harika bir oyun aslında ama EA saolsun Türkiye'ye oyun konusunda hiç bir yatırım yapmadığı için. Apex legends bilmeyen çok insan var.

@Ali gelturan bilmesinler daha iyi. Toxic oyuncu yok kafamız rahat.

Oyun harika bir oyun aslında ama EA saolsun Türkiye'ye oyun konusunda hiç bir yatırım yapmadığı için. Apex legends bilmeyen çok insan var.
Sadece bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum hocam. Oyun yüksek TTK ve hızlı olması sebebiyle zor bir oyun. Cs gibi kafadan tek atma olayı olmadığı için karşındaki adam senden kötüyse seni öldürmesi çok çok zor. Camperlara acımayan bir oyun. Bunlar göz önüne alındığında da kolsuz kitle kötülüyor işte.

Oyunu oynamamış insanların yorum yapması beni tilt ediyor. Kardeşim oyun gerçekten iyi oyuncu sayısında iyi. Maça girip çık tekrar maç arat saniyesinde buluyor. Biraz alışman gerek mekaniklerine.

Sadece bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum hocam. Oyun yüksek TTK ve hızlı olması sebebiyle zor bir oyun. Cs gibi kafadan tek atma olayı olmadığı için karşındaki adam senden kötüyse seni öldürmesi çok çok zor. Camperlara acımayan bir oyun. Bunlar göz önüne alındığında da kolsuz kitle kötülüyor işte.
Yatırımla pek alakası yok. Apex zengin oyunu sayılır. Her ekipmanınız iyi olması lazım bir yerlere gelmek istiyorsanız. Bence bunun da etkisi var.

Geri
Yukarı