Apex Legends Hakkında Görüşleriniz

DoctorDepressed

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bana göre oyun yeni çıkmasına rağmen muhteşem. Yaklaşık 10 saat içerisinde 1,000,000 oyuncu sayısına ulaşarak rekora imza attı. Maç aramaya başladığınızda en fazla 20-30 saniye bekliyorsunuz ve bu bence muhteşem. Oyunun akıcılığı sayesinde, maç bittiğinde diğer maça girdiğinizi bile anlamıyorsunuz. Yani ekran başında saatler geçirmek için çok ideal bir oyun. Ayrıca çok güzel bir takım oyunu ve bu takım oyununda arkadaşlarınızla girmek zorunda kalmayacaksınız çünkü rastgele eşleştiğiniz her takım kendini yeterince oyuna veriyor. Her maçta 60 oyuncu ve 20 takım bulunuyor. Bu sayede oyunun fazlasıyla akıcı ve hızlı bir hal alıyor. Söylemek isterim, hayatımda hiçbir oyunda üst üste defalarca seri maç atmadım. Aslında bence insanlar Battle Royal türünde oyunlardan sıkılmadı. İnsanlar sadece önde gelen Battle Royal oyunlarına alternatif arıyor. Galiba artık o alternatif Apex Legends. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Benimle birlikte oynamak isteyenler için bir alt kısma Origin ve Steam kullanıcı adımı bırakıyorum. Saygılar.

Steam ve Origin: DoctorDepressed

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni başladım, özellikle de PUBG gibi bir lanet oyundan sonra ilaç gibi geldi diyebilirim. Oynayacak herkese tavsiye ederim.

Not: Oyunu akıcı bir şekilde oynamak istiyorsanız RX 570 veya GTX 1060 şart.

Meraktan baktım, beğenmedim. PUBG çakması bir oyun daha. Kısa bir süre iyi gelebilir bazı kişilere. Özellikle de PUBG'yi oynayamayan, sürekli ölen kişilere iyi gelebilir. Oyunu tavsiye etmiyorum. Ring of Elysium oynayın daha iyi.

Meraktan baktım beğenmedim. Pubg çakması bir oyun daha.. Kısa bir süre iyi gelebilir bazı kişilere. Özellikle Pubg oynamayı beceremeyen sürekli ölen kişilere ki bu kişiler oyun oynamayı beceremedikleri için oyunu yerden yere vuran insanlar oluyorlar genelde. Özetle oyunu tavsiye etmiyorum. Ring of Elysium oynayın daha iyi.

Gördüğü her Battle Royale oyununa "PUBG çakması" diyen biri daha.

Oyun Titanfall 2 BR modu olarak geçiyor. Titanfall olan robotlar, duvarlarda yürüme gibi mekanikler kaldırılmış. Onun yerine karakter sistemi ile her tarzda oyuncuya hitap etmeye çalışıyor. Aynı zamanda bu oyunu yapan firmanın COD Warchest ve COD Modern Warfare serisindeki kilit adamlar olduğunu belirtmek isterim. Bu gelişmeler COD Black OPS 4 BR modunu ücretsiz yapmaya itebilir.

Fortnite bina sistemi yüzünden elde edemediği kitleyi PUBG çekip alabilecek potansiyele sahip. Aynı şekilde EA bu oyundan kozmetik kazanacağını bildiğinden yatırım yapmaya devam edecektir.

Ring of Elysium göre kullandığı Source motorunun optimizasyon'un iyi olması ve insanlara daha fazla grafik seçeneği sunması söylediğin oyundan her zaman önde olmasını sağlıyor. @Amiga

Şahsen Respawn Entertainment EA yanlış pazarlaması ile Titanfall 2 kaybettiği geliri bu oyundan çıkarması benim hoşuma gidiyor. Şu anda Starwars için bir oyun geliştiriyorlar. Bu gelişmeler oyun dünyasına COD en iyi hikayeli oyunlarını katmış adamların yok olmasını engelleyeceği için oyunun tutmasından memnunum.

Ama BR oyunları hiç benlik olmadı. Sadece görüş belirtip geçiyorum.

Son düzenleme:
Gördüğü her battle royale oyununa "PUBG çakması" diyen biri daha.
Başlıkta "oyun hakkındaki görüşleriniz" yazıyor. Oyun bana göre çakma bir oyun, birçok Battle Royal oyunu gibi bu da çakma.

Başlıkta "oyun hakkındaki görüşleriniz" yazıyor. Oyun bana göre çakma bir oyun, birçok Battle Royal oyunu gibi bu da çakma.
Beğenmedim diyip geçebilirsin, bu şekilde bir yorum yanlış. Söylediğin oyunları fazlasıyla oynamış birisi olarak söylüyorum bunu.

Beğenmedim diyip geçebilirsin, bu şekilde bir yorum yanlış. Söylediğin oyunları fazlasıyla oynamış birisi olarak söylüyorum bunu.
Uzun süredir PUBG oynuyorum. Güzel bir oyun mu? Evet, güzel bir oyun. En iyi oyun mu peki? Tabii ki hayır. O oyuna kadar daha neler var. Ancak Battle Royal deyince ilk sırada gelen oyundur kendisi. En çok tutan ve o tuttu diye diğer firmalarında ekmek yemek için benzerlerini yaptığı oyundur. Bu gerçeği kabul edin. Bu başlıkta yazan oyuna da yorumumu yukarıda yazdım. "oyunu tavsiye etmiyorum." demiştim yukarıda ama onu siz de görmediniz sanırım. 4-5 saatlik oynama fırsatım oldu ve beğenmedim. Neyi uzatıyorsunuz, hala anlayamadım.

Uzun süredir PUBG oynuyorum. Güzel bir oyun mu? Evet, güzel bir oyun. En iyi oyun mu peki? Tabii ki hayır. O oyuna kadar daha neler var. Ancak Battle Royal deyince ilk sırada gelen oyundur kendisi. En çok tutan ve o tuttu diye diğer firmalarında ekmek yemek için benzerlerini yaptığı oyundur. Bu gerçeği kabul edin. Bu başlıkta yazan oyuna da yorumumu yukarıda yazdım. "oyunu tavsiye etmiyorum." demiştim yukarıda ama onu siz de görmediniz sanırım. 4-5 saatlik oynama fırsatım oldu ve beğenmedim. Neyi uzatıyorsunuz, hala anlayamadım.
Sen Battle Royale olayına PUBG ile atıldın sanırım. İnfestation, DayZ gibi oyunlar PUBG'den sonra çıkmadı. PUBG de çakma bir oyun oluyor o zaman.

Geri
Yukarı