Apex Legends Hakkında Görüşleriniz

İlk Apex oynayıp PUBG oynadım. Şunu söylemeliyim ki PUBG gerçekten kötü. Oyunda çok sıkılıyorum. Oyun yavaş ilerliyor. Apex ise gerçekten hızlı. Şampiyon olduğunuz bir round genelde 15-20 dk sürüyor. PUBG'de boş boş dolanıyorsun biri çıkıp arkadan vuruyor 24 dk boşa gitti. İlk PUBG oynasaydım belki ters düşünürdüm.
Not: Diceksiniz ki herkesin indiği loot bölgelerine in. Yapıyorum sonra ordan çıkınca yine koşu.
Doğru söylüyorsun hocam. Ben satın aldım, indirime girince, çok oynuyamadım, pek sarmıyor. Battlefield veya CS gibi havası yok zatende, oynanışı yavaş olduğu için sıkıyor. Apex, oynanışı akıcı olduğu için CS ve Battlefield havası veriyor. Abimde Pubg oynadı, oda senin dediğinin aynısı söylüyor, "20 dakika oynuyorsun, adamın biri arkadan sıkıyor, ölüyorsun, o kadar dolaşıp yaptığın loot boşa gidiyor."

5-6 saat oyun deneyiminden sonra oyun harika vuruş hissi çok güzel. yalnız silahları tanıyabilmek lazım oyunu oynayabilmek için burası bir çok oyunda zaten aynı..

Eleştirime gelince apexte günlerini gecelerini geçiren profesyonel oyuncularla aynı yerde oyuna atılmak daha bir çok yeni oyuncuyu lanet oyun diyerek soğutup bırakmasına neden oluyor. Kesinlikle denk oyuncuların bir araya getirilmesi gerekiyor.

Ayrıca bir karaktere bir çok defa sıkıyorsun ölmüyor. Neden ? çünkü haddinden fazla kalkan olayı var bu oyunda, ve sürekli kalkana enerji basarak kalkan güçlendiriliyor, diyeceksiniz ki sen yapamıyor musun elbette yapabiliyorsun ama oyunu zorlaştıran unsurlardan bir tanesi de bu. daha aklıma gelmiyor yazamadım.

Birde rastgele oyuncularla aynı yerde oynamaya çalışmak çok sıkıyor insanı, bu nedenle apexte oyun arkadaşı arayan olursa bir mesaj kadar yakınım millet.

Başlıkta "oyun hakkındaki görüşleriniz" yazıyor. Oyun bana göre çakma bir oyun, birçok Battle royal oyunu gibi bu da çakma.

Hiç güleceğim yoktu ya, oyun Battle Royale diye PUBG çakması oldu şaka gibi. Oyundaki her karektere özel eşsiz yetenekler, o yetenekler ile yapılacak stratejiler diye diye oyun çok ama çok kafa gerektiren ve hızlı bir oyuna dönüşüyor. PUBG de ne var bir bakalım hmmm. Uçaktan atla, koş, kill al, bu kadar. Başka bir şey yok oyunda.

Oyunun hakkını yemişler. Çakma vs diyeceklerine Önce Valoranta baksınlar kimlerle oynamak zorunda kaldıklarını görsünler çaresiz. Çocuk çoluk trol vs.
Yaklaşık 1 yıl kadar önce 2-3 hafta oynadım dayanamadım silmiştim ve son 1-3 hafta tekrar oynadım gümüş 2 den bronz 1 e düştüm yeminle stres yükü Valorant. Eşleştirme sistemi çöp. Sonuç yine sildim. Kötü oynamaktan kötü oyuncudan vs bahsetmiyorum. Kötü oynarsın oynayabilirsin ama başka bir şey var başka bir kötü niyetli kitle var ve kaçamıyorsun engelleyemiyorsun. Gündüz bu kitleden hiç kaçamıyorsun gece 1-7 arası bir nebze iyi. Anasının babasının bakamadığı yetiştiremediği kitle çok büyük oranla var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı