Apex Legends Hakkında Görüşleriniz

Ben oyunu dün indirdim ve aralıksız 7 saat oynadım. Aksiyon çok bol, oyun çok hızlı ilerliyor, efektler gayet iyi. Ayrıca apu sistemimle oynayabilmem beni ayrıca mutlu ediyor (2400g)
Fortnitedaki yapı olayını sevmediğim için bana ilaç gibi geldi, ben beğendim.
Merhabalar arkadaşım da 2400g kullanıyor 2x8 gb (sanıyorum 2400 MHZ) ve Apex'i oynayamadigini söyledi bazı videolarda da ben 2400g'nin iyi bir oyun deneyimi sunmadığını gördüm siz nasıl oynuyorsunuz? Monitörünüz nasıl?

Monitörüm çok eski 60hz, sistemimde 2400g dışında 2x8 ram 3200 mhz var , akıcı bi şekilde oynuyorum, fps ortalama 60 ve 40'ın altına felan düşmüyor, driverler vs. güncelleyin belki ondan kaynaklıdır.
Ayrıca biostan ramlerden ekran kartına verilen vram'i arttırabilirsiniz, ben 3 gb yaptım.

Çoğu kişi oyuna kötü demiş fakat bence o kadar kötü değil. Bence gayet hoş bir oyun. Yeni başladım, hızlı ölüyorum ama yine de eğlendiriyor.
Hocam tarz meselesi. Kişiden kişiye değişiyor. Adam gerçekçi bir tarzda biraz yavaş oynamaya alışmıştır, o adam için Pubg güzel gelir. Ama hızlı bir oynanış histeyen kişi için Apex güzel gelir. Bende beğendim şahsen, Pubg'ye göre oynanış farklı, oyun daha hızlı ilerliyor, zevkli geldi. Baymıyor adamı.

İlk Apex oynayıp PUBG oynadım. Şunu söylemeliyim ki PUBG gerçekten kötü. Oyunda çok sıkılıyorum. Oyun yavaş ilerliyor. Apex ise gerçekten hızlı. Şampiyon olduğunuz bir round genelde 15-20 dk sürüyor. PUBG'de boş boş dolanıyorsun biri çıkıp arkadan vuruyor 24 dk boşa gitti. İlk PUBG oynasaydım belki ters düşünürdüm.
Not: Diceksiniz ki herkesin indiği loot bölgelerine in. Yapıyorum sonra ordan çıkınca yine koşu.

Yeni konular

Geri
Yukarı