Apex Legends ile ilgili sorular

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Apex'i indirmeye başladım dün Steam üzerinden. Merak ettiğim sorular var.
1-) Origin'den indirmenin bir farkı var mıydı?
2-) Aralarında fark nedir?
3-) Maç bulma süreleri kısa mı uzun mu?
4-) Ranked sistemi var mı?
5-) Ne derece İngilizce gerekiyor?
6-) Merak ettiğim için soruyorum ve oyuna ilk başlandığında tavsiyeniz nedir? Şöyle başla, şöyle yap vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka

1-) fark yok.
2-) yine fark yok.
3-) maç bulma süreleri bence kısa.
4-) evet var.
5-) pek gerekmiyor (takım arkadaşlarınla sohbet edersen bazı terimleri bilmen gerekebilir)
6-) bol bol maç at ve video izle

1) Yok.
2) Yok.
3) Ortalama ama genellikle kısa.
4) Var.
5) Konuşmadan da anlaşabilirsin, oyunda her şeyi pingleyebiliyorsun. Ama konuşmak istersen basitçe adam şurada, adam burada, şurada şu silah var gibi şeyleri söylemen yeterli olur diye düşünüyorum.
6) YouTube'dan bütün karakterleri bir öğren ne yapıyorlar, ne işe yarıyorlar gibi sonra da insanlar nasıl oynuyor onlara bak. Türk YouTuber'lardan izleyebilirsin.

Ek olarak yeni gelen Arena modu senin işine yarar diye düşünüyorum. Direkt silahları öğrenir ve çatışmayı deneyimlemiş olursun.

Originden indirmenin farkı var. Steamde daha çok oyuncu olduğu için server sorunlarının originde daha az olduğunu söylüyorlar. Ayrıca steamin platform olarak daha stabil olması sebebiyle bir tık daha yüksek fps verdiğini söylüyorlar reddit gibi sitelerde. Maç bulma süreleri çok kısa. Ranked sistemi var.

Cevaplar için sağ olun dostlar. Kafa dağıtmak için oynamak istiyorum. Özellikle LoL'u bıraktırır diye umudum var ya da daha az oynarım artık.
Çok iyi yaparsın dostum fakat aklında bulunsun diye söylüyorum bu oyunu oynayan insanlar bende dahil olmak üzere en az 4-5 sezondur oynayan insanlar. Genel oyuncu kitlesi iyi oynuyor yani. Oyunda kendine biraz zaman tanımalısın kesinlikle. Ayrıca ilk başta ranked girmeni tavsiye ederim. Normal oyunda gelenlerden daha kolay rakipler gelecektir.

Çok iyi yaparsın dostum fakat aklında bulunsun diye söylüyorum bu oyunu oynayan insanlar bende dahil olmak üzere en az 4-5 sezondur oynayan insanlar. Genel oyuncu kitlesi iyi oynuyor yani. Oyunda kendine biraz zaman tanımalısın kesinlikle. Ayrıca ilk başta ranked girmeni tavsiye ederim. Normal oyunda gelenlerden daha kolay rakipler gelecektir.

Ranked her zaman zordur bilirim. Mekaniği çözmeden girdiğinde noob bir oyuncu oluyorsun. Normal maçlarda istediğim aksiyonu alayım bana yeter. 1-2 aydır videolara bakıyorum hoşuma gittiği için oynayacağım.

Ranked her zaman zordur bilirim. Mekaniği çözmeden girdiğinde noob bir oyuncu oluyorsun. Normal maçlarda istediğim aksiyonu alayım bana yeter. 1-2 aydır videolara bakıyorum hoşuma gittiği için oynayacağım.
Bu oyunda öyle değil hocam. Ranked seni direk bronz 4 den başlatıyor zaten. 3-5 maç atıyım rankım belli olsun olayı yok yani. Fakat 20 levele kadar normal oyun at. 20 levele kadar genellikle yeni başlayan oyuncularla eşleştiriyor normal oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı