Apex Legends karakter tavsiyesi

Harameyn Alamut

Centipat
Daha fazla  
Apex Legends adlı oyuna yeni başladım. Karakter açmama az kaldı fakat hangi karakteri açmalıyım bilmiyorum. Seer'in özellikleri hoşuma gitti fakat özelliğinin bekleme süresi çok fazla gibi geldi. Ne çok defansif ne de çok agresif olmasın istiyorum temelde.

Bence ilk açacağın karakterin atlama zıplama özellikleri olsun. Halihazirda açık olan karakterlerde atlama zıplama (path hariç) olmadığı için bence seçimini bu yönde yapman daha doğru olur.
Benim önerim Valkyrie, Horizon, Octane, Ash gibi karakterler. Oynaniş zevki açısından Valkrie, Horizon, Octane güzeldir. Ash ile de güzel şeyler yapabilirsin. Ben Seer'i ilk açacağın karakter olacağı için önermem. Yoksa Seer de çok işlevsel tabiki.
Biraz eski konuymuş farketmedim. 🙁

Bence ilk açacağın karakterin atlama zıplama özellikleri olsun. Halihazirda açık olan karakterlerde atlama zıplama (path hariç) olmadığı için bence seçimini bu yönde yapman daha doğru olur.
Benim önerim valkyrie, Horizon, Octane, ash gibi karakterler. Oynaniş zevki açısından valkrie, Horizon, Octane güzeldir. Ash ile de güzel şeyler yapabilirsin. Ben Seer'i ilk açacağın karakter olacağı için önermem. Yoksa seer de çok işlevsel tabii ki.
Biraz eski konuymuş fark etmedim. 🙁

İlk önce seer açtım çok memnun kaldım. Şimdi loba açtım Q'su hatalı fakat onun dışında çok iyi çar. Çok geç kaldın yani ama yine de yorumun için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı