Apex Legends vs. PUBG

Hangisi ?

• Apex Legends

Oy: 125 56,6%
  • PUBG

Oy: 96 43,4%

• Oy verenlerin toplamı
    221
Oyun motoru ne alaka acaba? Unreal Engine 4 yani, bence oyun size yavaş gelmiş. Eskiden H1Z1'den PUBG ye geçince o his banada olmuştu ama belli bir süre sonra oynadıkça gitti.

Oyun motoru ne alaka acaba? Unreal Engine 4 yani, bence oyun size yavaş gelmiş. Eskiden H1Z1'den PUBG ye geçince o his banada olmuştu ama belli bir süre sonra oynadıkça gitti.
Evet Unreal Engine 4 kullanıyor. Ama pek becerebildikleri söylenemez.

Bence hiçbiri. Battle royal oyunlarından nefret ediyorum. Her gün yeni bir oyun çıkarıyorlar artık cıvkı çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyun türünü sevmem lakin Apex daha çekici.

Evet sadece siz oyun deneyimine sahipsiniz zaten, biz neyiz ki her şeyden habersiz bir güruh haklısınız!

Pubg gibi optimizasyon sorunlarıyla boğuşmamak güzel lakin Pubg nin önüne geçebileceğini düşünmüyorum.

Sen baya zeki birine benziyorsun he. Bu arada pubg'de de düşük donanım özelliklerine sahip kullanıcılar düşük FPS aldığı için silahları daha zor kullanıyorlar yani her oyun P2W... Kafana hayran kaldım iyi forumlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…