Apex Legends'ın durumu

Ben ilk çıktığında çok oynamıştım. Güzeldi. Bu haftalarda tekrar indirdim. Baya silah falan gelmiş. Harita değişmiş, bence pek güzel olmamış. Eski haritası daha güzeldi diye düşünüyorum ama hâlâ güzel. DUO modu sonunda gelmiş. Solo modu hâlâ yok. Oynanabilir bence. Gayet güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende oynamayı düşünüyorum eskiden Fortnite oynuyordum ama şimdi Apex'e geçeceğim sizce indiriyim mi?
Bende oynamayı düşünüyorum eskiden Fortnite oynuyordum Apex gecsemmi yoksa Fortnite 'devam edeyim mi?

Bende oynamayı düşünüyorum eskiden Fortnite oynuyordum ama şimdi Apex'e geçeceğim sizce indiriyim mi?
Bende oynamayı düşünüyorum eskiden Fortnite oynuyordum Apex gecsemmi yoksa Fortnite 'devam edeyim mi?
Ya geçmeyi düşünüyorsanız bence Fortnite yerine tercih edin. Herkes oyunun kölesi olmuş, adama sıktığın anda kule dikiyor. Aim gerektirmeyen bir oyun. Apex Legends tercih ederim Fortnite yerine.

Arkadaşlar bu oyun ilk çıktığında bayağı fazla oynuyordum. Sonradan br oyunlarına karşı bir soğuma geldi ve br oyunlarını bıraktım. Şu an Apex Legends'a tekrar dönmeyi düşünüyorum. Acaba oyunun durumu nasıl, daha iyi oldu mu? Oyuncu durumu ne? Oyunu hala oynayanlar veya yakın zamanda bırakanlar varsa ve cevap verirlerse çok sevinirim.

Aga ben 1. sezondan beri oynayan bir vatandaşım. Bence geri dön. İyi olur. Yeni Legends'ler geldi. Mesela ben 500 lvlım. Gel benim takıma gelirsin. Ok. Oyunda Türk yok. Sen gel bare klan adı: Kara ejder. Oyuncu adım Mustafa esad kacır.

Yeni konular

Geri
Yukarı