Apex Pro vs Apex 7

Mehabalar uzun zaman sonra konuyu hortlatmam iyi olmadı ama hangisini aldınız acaba?
Bende almak istiyoruma ikilemde kaldım.

Merhaba 4 yıla yakındır Apex Pro kullanıyorum tuşlara bakmadan yazdığım için zaten öçğ tuşlarına vs basabiliyorsun veya Türkçe tuş takımı al klavyeme her şey döküldü hala taş gibi çalışıyor.

Merhaba 4 yıla yakındır Apex Pro kullanıyorum tuşlara bakmadan yazdığım için zaten öçğ tuşlarına vs basabiliyorsun veya Türkçe tuş takımı al klavyeme her şey döküldü hala taş gibi çalışıyor.
hocam bende almayı düşünüyorum da Türkçe tuş takımı var mı? ben bakındım da göremedim.

Hocam bende almayı düşünüyorum da Türkçe tuş takımı var mı? Ben bakındım da göremedim.

Şu anda Apex Pro'dan bu yazıyı yazıyorum. Klavye tuş takımında Ö, Ç, Ş, I, Ğ, Ü, olan Türkçe harfler klavyenin tuşlarının üstünde harfleri yok ama harfler olmadan da o tuşlara basabilip yazabiliyorsunuz. Bir de klavye UK tip olduğu için "enter" tuşu büyük geliyor. Sorman gereken soru varsa sorabilirsin bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.

Şu anda Apex Pro'dan bu yazıyı yazıyorum. Klavye tuş takımında Ö, Ç, Ş, I, Ğ, Ü, olan Türkçe harfler klavyenin tuşlarının üstünde harfleri yok ama harfler olmadan da o tuşlara basabilip yazabiliyorsunuz. Bir de klavye UK tip olduğu için "enter" tuşu büyük geliyor. Sorman gereken soru varsa sorabilirsin bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.
Hocam bayağı bir düşünüp en sonunda Apex 7 sipariş ettim bugün. Bunu biliyorum fakat fiziksel olarak tuş takımı var mı diye araştırdım yok.

Hocam bende almayı düşünüyorum da Türkçe tuş takımı var mı? Ben bakındım da göremedim.

Benim abimde Apex 7 var Türkçe tuş takımı her klavyeye space hariç oluyor diye biliyorum sıradan tuş takımları vs ama araştırmanı tavsiye ederim.

Ben 4 yıl önce Apex 5 klavyeme almıştım bunu olmuştuda o zaman primcaps de vardı ama bunu almıştım 499 TL caps boşluk falan olmamıştı diye hatırlıyorum ama takıntın yoksa caps Tab falan iş görür takıntı dediğim mesela boşluk olmadı ya bu tuş takımı HyperX primcaps gibi space tuşu orijinal tuşlar primcaps gibi gözükür olmazsa ona takıntın varsa bir de herhalde 2 space çıkıyordu yanlış bilgi vermek istemiyorum ama ben öyle hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı