Apex Truth vs Watch Dogs Legion vs Assassin's Creed Valhalla

trinitrotoluene

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yarın bir oyun almak istiyorum, bütçem 200 lira. Ubisoft sonbahar indiriminden yararlanacağım, Assassin's Creed Valhalla 160 TL Watch Dogs Legion 106 TL maneater Apex truth ise 70 lira, açık dünyada vakit geçirip bana uzun süre gidecek bir oyun istiyorum, GeForce NOW üzerinden 25Mbps internet ile oynayacağım, hangisini tercih etmeliyim?

Far Cry 3 Uplay'de bedava, onu alabilirsin, GFN'de de oynarsın. Uplay'deki oyunları 100 Unit ile ek %20 indirimli alabilirsin.
  • Epic Games kütüphanene de göz at, eğer zamanında aldıysan WD 2 ile AC Syndicate var,
  • R6 Siege Deluxe Edition Uplay'de 27₺, öğrenmen için en az 25 saat gerekli, taktiksel bir oyun,
  • The Division 2 standart sürümü 40.50₺ Uplay'de,
  • AC Odyssey 67.25₺,
  • AC Brotherhood 22.44₺.

Far Cry 3 Uplay'de bedava, onu alabilirsin, GFN'de de oynarsın. Uplay'deki oyunları 100 Unit ile ek %20 indirimli alabilirsin.
  • Epic Games kütüphanene de göz at, eğer zamanında aldıysan WD 2 ile AC Syndicate var,
  • R6 Siege Deluxe Edition Uplay'de 27₺, öğrenmen için en az 25 saat gerekli, taktiksel bir oyun,
  • The Division 2 standart sürümü 40.50₺ Uplay'de,
  • AC Odyssey 67.25₺,
  • AC Brotherhood 22.44₺.
Far cry 3 aldım,r6 siege deluxe edition vardı çok önceden zaten,gerileriyle ilgilenmiyorum

Geri
Yukarı