Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion bundle alınır mı?

Ben yakın zaman demedim zaten. Arada 3-5 yıllık dilimler oluyor ve Ubisoft, AAA oyunlarını farklı yollarla ücretsiz olarak sunuyor. En basitinden birkaç ay sonra Epic Games'in yılbaşı etkinlikleri başlayacaktır.

Anladım hocam şu an için alabilecek bütçem olduğu için Valhalla ile Oddyssey'i almayı düşünüyorum. Yanına da immortal fennyx güzel gider gibi.

Anladım hocam şu an için alabilecek bütçem olduğu için Valhalla ile Oddyssey'i almayı düşünüyorum. Yanına da immortal fennyx güzel gider gibi.
Nasıl arzu ederseniz. Ben eski bir AC fanıyım. Zamanla seriden soğudum. En son Origins'i bitirmiştim. İlginiz varsa düşünebilirsiniz tabii.

Nasıl arzu ederseniz. Ben eski bir AC fanıyım. Zamanla seriden soğudum. En son Origins'i bitirmiştim. İlginiz varsa düşünebilirsiniz tabii.

Peki nereden başlanmalı ben 2'yi oynamaya çalışmıştım ama beceremedim bıraktım ondan önce Black Flag oynadım hayran kalmıştım. Şimdi yeni sistem aldığım için tekrar bakmaya karar verdim. Bunlardan önce oyna dediğiniz seri var mı?

Peki nereden başlanmalı ben 2'yi oynamaya çalışmıştım ama beceremedim bıraktım ondan önce Black Flag oynadım hayran kalmıştım. Şimdi yeni sistem aldığım için tekrar bakmaya karar verdim. Bunlardan önce oyna dediğiniz seri var mı?
Ben ilk oyundan başlayarak Origins'e gelmiştim. Özellikle ilk oyun mekanik anlamında sorunludur. Ortam kasvetlidir. 15 sene öncesinin oyunundan söz ediyoruz. II, Brotherhod, Revelations yine adım adım aşama kaydetmiş bir seridir. Zaten ilk oyunla bağdaşan yanlar var. III ile yeni mekanikler elde edilmişti. Hikaye ve oynanış anlamında da Black Flag için yol hazırlanmıştı. Black Flag zaten döneminin en iyi oyunlarından birisiydi. Unity pek kendi altını dolduramamış bir oyundu. Syndicate yine çok tekrara düşün bir oyundu. Origins'in geniş tutulmuş olmasına rağmen hikaye anlamında basit kaçtığını düşünmüştüm.

Bana sorarsanız seveceğiniz şekilde oyunları oynamaya devam edin. Eğer ilk oyunlar size zor gelmişse isteğinizi köreltmemek adına oralara dönmeyin. Hikayelerini izleyebilirsiniz ya da oynanış videoları üzerinden serinin gidişatını görebilirsiniz çünkü Desmond Miles bu seride önemli bir figürdür ve seriye ortadan girseniz bile tanımanız gerekir diye düşünüyorum.

Ben ilk oyundan başlayarak Origins'e gelmiştim. Özellikle ilk oyun mekanik anlamında sorunludur. Ortam kasvetlidir. 15 sene öncesinin oyunundan söz ediyoruz. Iı, brotherhod, Revelations yine adım adım aşama kaydetmiş bir seridir. Zaten ilk oyunla bağdaşan yanlar var. Iıı ile yeni mekanikler elde edilmişti. Hikaye ve oynanış anlamında da Black Flag için yol hazırlanmıştı. Black Flag zaten döneminin en iyi oyunlarından birisiydi. Unity pek kendi altını dolduramamış bir oyundu. Syndicate yine çok tekrara düşün bir oyundu. Origins'in geniş tutulmuş olmasına rağmen hikaye anlamında basit kaçtığını düşünmüştüm.

Bana sorarsanız seveceğiniz şekilde oyunları oynamaya devam edin. Eğer ilk oyunlar size zor gelmişse isteğinizi köreltmemek adına oralara dönmeyin. Hikayelerini izleyebilirsiniz ya da oynanış videoları üzerinden serinin gidişatını görebilirsiniz çünkü desmond miles bu seride önemli bir figürdür ve seriye ortadan girseniz bile tanımanız gerekir diye düşünüyorum.

Anladım çok teşekkür ederim cevapladığın için hocam.

Geri
Yukarı