Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion bundle alınır mı?

O oyunu duymuştum yapısı sanırım Zelda'yı andırıyor tekrardan bir göz atacağım teşekkürler.

Anladım onun yerine Odyssey ve Origins almak daha mantıklı bir hareket olur mu Steam üzerinden.
Kesinlikle Odseyyy efsane 👍🏻 origins amazon prime 7tl ye veriyor yanlış hatırlamıyorsam dün veya bugün son istersen bir kontrol et.

Valhalla'yı edeceklerini düşünüyor musunuz peki?
Amazon Prime ile AC Origins'i verdiler. E baktığımızda sürekli bir AC oyunu geliyor ve yenisi geldikçe eskisine olan ilgi düşüyor. Bu noktada Odyssey ve Valhalla hususunda da aynı durumlar geçerli.

Amazon Prime ile Origins'i verdi ama Origins 2015 yılında çıktı, Valhalla 2020 de çıktı. Evet dediğiniz gibi Immortal Fenyx Rising Zelda vari bir oynanışı var. Tatlı da bir senaryosu var, bence Watch Dogs'tan çok daha eğlenceli bir oyun.

Valhalla konusunda bir şey söylememe gerek yok. Oynamalısınız bence ama genel olarak Watch Dogs oyunları beni sarmıyor. Onun yerine Mafia serisi çok daha güzel olabilir.​

Valhalla iyi oyun ama bir kurt sahnesi var o bölümde 2-3 gün takıldım kaldım sonrada uzun süredir oyunu oynamadım. Ama oynanacak güzel bir oyun, diğeri hakkında maalesef bilgim yok.

Amazon Prime ile AC Origins'i verdiler. E baktığımızda sürekli bir AC oyunu geliyor ve yenisi geldikçe eskisine olan ilgi düşüyor. Bu noktada Odyssey ve Valhalla hususunda da aynı durumlar geçerli.

İleride olabilir ama yakın zamanda ben beklemiyorum en azından Valhalla için.

İleride olabilir ama yakın zamanda ben beklemiyorum en azından Valhalla için.
Ben yakın zaman demedim zaten. Arada 3-5 yıllık dilimler oluyor ve Ubisoft, AAA oyunlarını farklı yollarla ücretsiz olarak sunuyor. En basitinden birkaç ay sonra Epic Games'in yılbaşı etkinlikleri başlayacaktır.

Geri
Yukarı