APK dosyadan trojan bulaşır mı?

Rob

Hectopat
Yer
Pasadena
2 APK indirmiştim Samsung telefonuma biri açıldı düzgünce diğeri uygulamaya girmeden direkt atıyordu sonra VirusTotal'de tarattım sonuçlar böyle çıktı ikisini de sildim. Kaspersky ile taradım bir sonuç çıkmadı. Bir sıkıntı çıkar mı? Not:Uygulamaları kurup açtım.
Screenshot_20240227_013044_Chrome.jpg
Screenshot_20240227_013021_Chrome.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240227_013044_Chrome.jpg
    Screenshot_20240227_013044_Chrome.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 86
2 APK indirmiştim Samsung telefonuma biri açıldı düzgünce diğeri uygulamaya girmeden direkt atıyordu sonra VirusTotal'de tarattım sonuçlar böyle çıktı ikisini de sildim. Kaspersky ile taradım bir sonuç çıkmadı. Bir sıkıntı çıkar mı? Not: Uygulamaları kurup açtım.Eki Görüntüle 2127144Eki Görüntüle 2127146

Toprak hocamdan kurduysan virüs çıkmaz orada fakat nereden indirdigini söyle belki virüslü mü degilmi anlarız.

Apkoyunindir diye bir yerdi hocam diğeri de inattv.

Ben şahsen bir hard reset öneririm size çünkü BitDefender bile trojan uyarısı veriyor ve bahsettiğiniz iki sitede internet camiasında ünlü siteler değiller eğer ki hard reset atmaya karar verirseniz bana telefon modelinizi söyleyin ona göre nasıl hard reset atmanız gerektiğini gösteren bir video bırakırım iyi sosyaller.

Ben şahsen bir hard reset öneririm size çünkü BitDefender bile trojan uyarısı veriyor ve bahsettiğiniz iki sitede internet camiasında ünlü siteler değiller eğer ki hard reset atmaya karar verirseniz bana telefon modelinizi söyleyin ona göre nasıl hard reset atmanız gerektiğini gösteren bir video bırakırım iyi sosyaller.
Hocam Kaspersky ile taradım bir sonuç çıkmadı. S20 FE hocam model.

Yeni konular

Geri
Yukarı