APK dosyadan trojan bulaşır mı?

Hocam BitDefender ve dr. Web light ile "tam" tarama yapıp sonucu buraya yazar mısınız ve diğer virüs programını kurmadan önce önceden yüklediğinizi kaldırın.
Hocam BitDefender yükleyip de yaptım bir sonuç bulamadı.

Yine de güvenmeyin bence. False positive de olabilir ama bu kadar sorun çıkıyorsa kurmamak en iyisi.
Hocam 1 uygulama sıkıntısız çalışıyordu diğeri girdiğim an atıyordu beni uygulamadan sildim zaten uygulamaları.

Hocam 1 uygulama sıkıntısız çalışıyordu diğeri girdiğim an atıyordu beni uygulamadan sildim zaten uygulamaları.

O zaman bir sorun yoktur. False positivedir. Sorun olmaz yüksek ihtimalle ama ben yine de bir daha indirmezdim.

Hocam bir de dr. Web light indirin o da bir şey bulmazsa sorun çıkacağını düşünmüyorum ve lütfen tam tarama yaptığınıza emin olun eğer ki tam tarama yapmıyorsanız yaptığınız taramanın genel olarak doğrulu olmuyor.

O zaman bir sorun yoktur. False positivedir. Sorun olmaz yüksek ihtimalle ama ben yine de bir daha indirmezdim.
Ben de indirmem hocam zaten bir daha. Sadece lazım olduğu için indirdim.

Hocam bir de dr. Web light indirin o da bir şey bulmazsa sorun çıkacağını düşünmüyorum ve lütfen tam tarama yaptığınıza emin olun eğer ki tam tarama yapmıyorsanız yaptığınız taramanın genel olarak doğrulu olmuyor.
Hocam bu BitDefender başka bir şey yapmam gerekiyor mu BitDefendar'da
Screenshot_20240227_080500_Bitdefender Security.jpg

Manuel tarama yaparken tam tarama yazıyor muydu eğer yazmıyorsa biraz menüleri kurcalayıp tam taramayı bulun ve tam tarama yapın.
Yazıyordu hocam.

Hocam dr Web Light kaç dakika sürüyor taraması biraz uzun gibi geldi.

Telefon en özel alanlarınızdan birisi, APK kurmayın diye boşuna demiyor insanlar. Ben olsam sıfırlardım cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı