Çözüldü APK kurulum sonrasında menüde simgesini göstermeyecek kod

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bedirhan6663

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimizde bir APK var diyelim. Bunun manifiest.xml dosyasını düzenleyerek kurulum sonrasında menüde simgesinin oluşmamasını sağlamak mümkün müdür? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimizde bir APK var diyelim. Bunun manifiest.xml dosyasını düzenleyerek kurulum sonrasında menüde simgesinin oluşmamasını sağlamak mümkün müdür? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Kurulumda simgenin nasıl oluşturulmayacağını bilmiyorum ama kesin çözüm Poco Launcher Poco Launcher'da uygulama gizleme özelliği var.

Bunu yapma amacın nedir? Zararlı bir uygulama yapmak istiyor olabilir misin? Eğer öyleyse yardım edemeyiz.

Benim de gözüm pek tutmadı baksana Linux'de kullanıyor ve manifest.xml ile gizlemeyi neden istiyor normal bir insan ya Poco Launcher gibi Launcher'lar ile gizler ya da uygulama gizleyici hesap makinesi ile.

Geri
Yukarı