Çözüldü Kaspersky APK

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle şunu söyleyeyim, crack kesinlikle istemiyorum.:) İstememim nedeni; babaannemin telefonuna virüs bulaşmış gibi duruyor. Telefonda 500 MB yer var cihazda, SD'de 9 GB yer var ama uygulama indirilemiyor. Şöyle güvenilir son sürüm Kaspersky APK linki verirseniz sevinirim. PC'den SD karta atıp oradan kurmayı planlıyorum. Deneme sürümü olsun ya da ücretsiz varsa ondan olsun. Kesinlikle "CRACK" olmasın. :D Şimdiden teşekkürler. :)
@Kaspersky Kullanıcısı

Hayır problem sadece Play Store ile ilgili bir şey deil. Bazı dosyaları kendi kafasına göre korumaya alıyor ve silemiyorum.

Hangi link hocam. Mümkünse offical sitesinden olsun. Galiba KasperSky yazan offical.
@Kaspersky Kullanıcısı :D
Kaspersky yazan kendi sitesi. Arkadaşın dediği google play apk downloader ile de indirmek mümkün ama link paylaşılamıyormuş.
Zip haline çevirip link alınabiliyormuş. Link
//Düzenleme: Zip linki ekledim.

Hayır problem sadece Play Store ile ilgili bir şey değil. Bazı dosyaları kendi kafasına göre korumaya alıyor ve silemiyorum.

Hangi link hocam. Mümkünse offical sitesinden olsun. Galiba Kaspersky yazan offical.
@Kaspersky Kullanıcısı :D

Kaspersky yazan offical. Diğeri de güvenilir ama. ApkPure iyi bir sitedir.

Kaspersky yazan kendi sitesi. Arkadaşın dediği google play apk downloader ile de indirmek mümkün ama link paylaşılamıyormuş
//Düzenleme: Linki sildim.
1592146381106.png

Kaspersky Endpoint diye birşey kuruyor. Hadi hayırlısı. :D
Uygulama İngilizce, birazcık anladım. Tehdit yokmuş sözde. Başka güzel Türkçe AV öneriniz var mı ? Yine apk olursa sevinirim. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı