Çözüldü Kaspersky APK

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle şunu söyleyeyim, crack kesinlikle istemiyorum.:) İstememim nedeni; babaannemin telefonuna virüs bulaşmış gibi duruyor. Telefonda 500 MB yer var cihazda, SD'de 9 GB yer var ama uygulama indirilemiyor. Şöyle güvenilir son sürüm Kaspersky APK linki verirseniz sevinirim. PC'den SD karta atıp oradan kurmayı planlıyorum. Deneme sürümü olsun ya da ücretsiz varsa ondan olsun. Kesinlikle "CRACK" olmasın. :D Şimdiden teşekkürler. :)
@Kaspersky Kullanıcısı

Sanırım Android 7.0 ve üstü Samsung telefonlarda Cihaz Bakımı diye bir kısım var Ayarlar'da. Oradan güvenlik taraması ve gereksiz dosya temizliği yapabilirsiniz. Ben oradan yapıyorum.
Telefon J3 7.0 üstü olduğunu zannetmiyorum.
Bunu deneyin:

Önce veritabanını güncelleyin, ardından tam tarama yapın.
Teşekkür ederim hocam ama 2 tane AV denedim ikisde bir şey bulamadı. Mesej yazanlara ve ilgilenenlere teşekkür ederim. :D Son çare format zaten. :)

Telefon J3 7.0 üstü olduğunu zannetmiyorum.

Teşekkür ederim hocam ama 2 tane AV denedim ikisde bir şey bulamadı. Mesej yazanlara ve ilgilenenlere teşekkür ederim. :D Son çare format zaten. :)
Dostum tarama konusunda en iyi antivirüs Android platformunda şu an AVL. Uzun süredir %100 çeker zaten testlerden de. Deneyebilirsin, ücretsizdir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı