APK uygulama yapmak için hangi dil gerekir?

Pirlede

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben telefonlar için bilgi veren bir uygulama yapmak istiyorum. Bu işlerin kolay olmadığını biliyorum. Zaten yapacağım şey oyun vb. uğraş gerektirecek bir iş değil. Sadece Bir APK ve APK için de başlıklar başlıklar altında konular hakkında bilgi ve yazılar yazmak istiyorum. Bunun için hangi dil ve programlar gerekli?

Tecrübeli arkadaşlar yol gösterir ise sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Java ile Android Studio veya Eclipse te geliştirebilirsin. C++ ile geliştirebilirsin. C# ile (Xamarin) hem Android hem IOS geliştirebilirsin. ReactNative ile hem IOS hem Android geliştirebilirsin. Ben HTML CSS JS biliyorum hızlıca tasarımı yapıp js ile kodlayıp apk build edeyim yeter diyorsan Hibrit mobil uygulama geliştirebilirsin hem Android hem IOS için. Ben kodlama bilmiyorum öğrenmek vaktimi alır diyorsan APK Creator siteler var onları kullanabilirsin. Yanlıs hatırlamıyorsam Mobiroller falan vardı.

Java basittir, android studio ile geliştirmek mantıklı ve hızlı olabilir. Çok müthiş bir şey yapmak istemiyorsan da online uygulama yapan apk veren siteler var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı