Çözüldü Appdata dosyasındaki Minecraft silinirse ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zwsup

Decapat
Daha fazla  
Selam ben PC'den Minecraft'ın Windows 10 versiyonunu ve Launcher'ını kaldırdım ama appdatada .minecraft adlı bir klasör var ve bu klasör Minecraft'ın Java versiyonu silsem bir şey olur mu?

Çözüm
Onu denetim masasından silersen zaten her şeyi silinir. O minecraft gibi kullanıcı tarafından değiştirilen dosyaları olmadığından sildikden sonra bir şey saklamaz.

Denetim Masası'ndan silince oradaki Java dosyasının içerisi boşalıyor zaten.
Hayır java ile minecraft farklı.
Java'yı derken Minecraft Java bu arada.

Minecraft'la ilgili her şeyi sildim ama normal PC için gereken Java duruyor bir sıkıntı olmaz değil mi?
Bir sorun olmaz.
Minecraft klasörü oyunun ayarlarının,girilen sürümlerin ve kayıt dosyalarının tutulduğu yerdir yani örnek verecek olursak Minecraft'ı sildikten sonra tekrar yüklediğinde eğer. Minecraft'ı sildiysen kayıtın vs durmaz ama silmezsen durur oyunun asıl dosyalarıyla bir alakası yok.

Minecraft klasörü oyunun ayarlarının,girilen sürümlerin ve kayıt dosyalarının tutulduğu yerdir yani örnek verecek olursak Minecraft'ı sildikten sonra tekrar yüklediğinde eğer. Minecraft'ı sildiysen kayıtın vs durmaz ama silmezsen durur oyunun asıl dosyalarıyla bir alakası yok.
Alakası var, appdata roaming .minecraft delete çek launcher bile kaldırılıyor.

Sildim şu an ama bir şey olmaz değil mi?
Launchere girebiliyorsan dosyalar kısmına basarmısın oradan bütün dosyaları sil, giremiyorsan zaten silinmiştir.

Alakası var, appdata roaming. Minecraft delete çek Launcher bile kaldırılıyor.

Launcher'e girebiliyorsan dosyalar kısmına basar mısın oradan bütün dosyaları sil, giremiyorsan zaten silinmiştir.

Oyunun asıl dosyalarıyla alakası yok orada sadece kayıt dosyaları ve bahsettiğiniz gibi Launcher'ın ayarları gibisinden şeyler olur.

Alakası var, appdata roaming. Minecraft delete çek Launcher bile kaldırılıyor.

Launcher'e girebiliyorsan dosyalar kısmına basar mısın oradan bütün dosyaları sil, giremiyorsan zaten silinmiştir.

Launcher'ı sildim uygulamaları kaldırdan Windows 10 versiyonunu Launcher'dan kaldırdım Java versiyonunu. Minecraft dosyasını sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı