Apple 20W adaptör mü, 5W adaptör mü tercih edilmeli?

Ben şu %20-%80 olayına hiç gelemiyorum. Binlerce TL telefona para verip, telefona göre yaşamak bana göre değil. Ben 1.5 senedir hızlı şarj kullanıyorum, canım isteyince çıkarıyorum ya da canım isteyince takıyorum. Pil sağlığım %84 eğer olur da %80'in altına düşerse giderim Apple tarafından ücretsiz olarak değiştiririm. Garanti bittiğinde batarya ölürse parası neyse verir taktırırım yeni pil. :D

Ben şu %20-%80 olayına hiç gelemiyorum. Binlerce TL telefona para verip, telefona göre yaşamak bana göre değil. Ben 1.5 senedir hızlı şarj kullanıyorum, canım isteyince çıkarıyorum ya da canım isteyince takıyorum. Pil sağlığım %84 eğer olur da %80'in altına düşerse giderim Apple tarafından ücretsiz olarak değiştiririm. Garanti bittiğinde batarya ölürse parası neyse verir taktırırım yeni pil. :D

Yani şu an dank etti binlerce lira verip telefona bağlı kalmak saçma, dilediğimiz gibi kullanmak daha mantıklı. Herkese teşekkür edip iyi geceler dilerim.

20W adaptör alın. 5W çekilecek çile değil. Zaten pillerin belirli bir ömrü var. Telefonu çok uzun süreler kullanmayı düşünüyorsanız 20W da kullansanız 5W da kullansanız bir noktada pil değişimi şart olacaktır. En azından bu süreçte 5W'ın çilesini çekmezsiniz.

Geri
Yukarı