Apple A9 İşlemcinin Snapdragon Karşılığı Nedir?

Bu linki neden koyduğunuzu anlayamadım. Snapdragon 820; S7, HTC 10, LG G5 gibi cihazlarda kullanıldı. HTC M9'da Snapdragon 810 kullanıldı... Karşılaştırmalarda Snapdragon 820, daha performanslıydı.
Kendim LG G5 kullanıcısıyım. Bundan önceki telefonum 6S+ idi. İşlemci gücü bakımından eski telefonum çok daha iyiydi.

Kendim LG G5 kullanıcısıyım. Bundan önceki telefonum 6S+ idi. İşlemci gücü bakımından eski telefonum çok daha iyiydi.
Tesadüfe bakın.[emoji1] Ben de LG G5 kullanıyorum. Arayüz açısından daha performanslıdır sanırsam 6S. Ama önceden yaptığım sentetik testlerde, özellikle grafik işlem gücünü zorlayan testlerde daha performanslıydı.

İki işlemciyi ancak teknik özellik olarak karşılaştırabiliriz çünkü kullanılan işletim sistemleri farklı. Performans olarak SD 820'ye denk olabilir ancak başka işletim sisteminde daha iyi veya daha kötü performans gösterebilir.

Tek çekirdek performansında A9 işlemcisi piyasadaki bütün Android telefonlarında kullanılan işlemcilerden daha güçlüdür. Çoklu çekirdek performansında ise SD 625, SD 630, 7880, 7870, Kirin 659-660, P20, P25 gücündedir. Tek çekirdek performansının telefon piyasasında önemi büyük. GPU konusunda elbet bu orta seviye Android işlemcilerinin çok önünde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı