Apple açılmayan iPad'in yenisini yollar mı?

Deepsoul27

Centipat
iPad'imde açılmama sorunu var. Anakarttan olduğunu düşünüyorum çünku cihazda soğuk yerleri de vardı, sımsıcak da ama 2021 ocağa kadar garanti var. Şu ana kadar su falan girmedi içine. Sadece bir kez 50 cm civarından düşürdüm ve 1-2 Cm'lik 1 tane çizik var. Sizce garantiden yenisini yollarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevrecilik ayağına kutudan şarj aleti çıkmayan Apple şirketinden pek beklemeyin yenisini yollamasını. Fakat tamir edip yollayabilirler.

Tamir edilemezse verebilirler ama 21 aylık cihaza kolay kolay sıfırını vereceklerini düşünmüyorum.

iPad'imde açılmama sorunu var. Anakarttan olduğunu düşünüyorum çünku cihazda soğuk yerleri de vardı, sımsıcak da ama 2021 ocağa kadar garanti var. Şu ana kadar su falan girmedi içine. Sadece bir kez 50 cm civarından düşürdüm ve 1-2 Cm'lik 1 tane çizik var. Sizce garantiden yenisini yollarlar mı?
3 farklı yazılımsal sorundan şikayetçi olun, internetten kronik yazılımsal sorunlar neymiş bakın. Değiştirme ihtimalleri yüksek, ama unutmayın 3 farklı yazılımsal sorun. Donanımsal değil.

Geri
Yukarı