Apple AirPods 2. nesil kulaklığın garanti sorgulamasında "iCloud'a aygıt ekleme" hatası

emreh

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Apple AirPods 2. nesil cihazının garantisini sorgulamak istediğimde bununla karşılaştım.
Android kullandığım için mi böyle oldu, ne yapmalıyım? Daha önce kullandım ama böyle bir şey yaşamadım.

IMG-20231227-WA0077.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an yeni aldım. Aynı durumu yaşıyorum. iPhone 8 Plus kullanıyorum. Bilinen bir teknoloji mağazasından aldım. Sahte olamaz herhalde.

Aldığım ürün ile ilgili konu
Ürünü iade edeceğim. Şaka gibi. Tek parça olması lazım diyorlar.
Hocam ben çözdüm sorunu çakma olduğunu sanmıyorum
Kız arkadaşımın iphone 12sine bağladım kulaklığı ve onun apple idsi ile linke girdim oldu.
Siz appleın sitesinde giriş yaptığınız apple id ile airpodun bağlı olduğu telefonunuzdaki apple idnin aynı olduğuna emin misiniz?

Hocam ben çözdüm sorunu çakma olduğunu sanmıyorum.
Kız arkadaşımın iPhone 12sine bağladım kulaklığı ve onun Apple ID'si ile linke girdim oldu.
Siz Apple'ın sitesinde giriş yaptığınız Apple ID ile airpodun bağlı olduğu telefonunuzdaki Apple ID'nin aynı olduğuna emin misiniz?

Evet eminim. Dediğini gibi giriş yaptım.

MediaMarkt, yetkili Apple servisine yönlendirdi. Servis test edeceğiz dedi. Ürün orijinal değilse oraya çıkacaktır dendi.
Ürün orijinal çıktı. Sebebi telefonumun en güncel iOS yazılımına sahip olmamasından kaynaklıymış. iPhone 8 Plus kullanıyorum. Telefonum ile ilgili bir şikayetim yok açıkçası. Ama durum bundan ibaretmiş.

Kasanın birleşim izinin bu denli net olması yine de mantıklı gelmiyor. Karşılaştığım fake ürünlerde bile bu denli bir birleşim izi bulunmuyor.

Geri
Yukarı