Çözüldü Apple banka kartıyla alışveriş yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

James Gosling

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhabalar, 3 farklı bankanın kartlarıyla Apple.com.tr üzerinde alışveriş yapmak istediğimde hep hata aldım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Apple sadece kredi kartı mı kabul ediyor? Alışveriş tutarı 17.000 TL civarında. Acaba bu yüzden mi ödeyemiyorum?

Çözüm
İş Bankası için limit görmedim bir yerde. Sanırım yok. 0850 724 0 724'ü arayıp sormak gerekli.
Cidden uğraştığım şeylere bak yahu. Kurdan dolayı bu limitlerin güncellenmesi lazım bankalar tarafından. Apple’ın da eşekliği var, havale-EFT ile ödemeyi açması gerek.
Apple, sadece kredi kartı kabul ediyormuş :). Denemediğim yol kalmadı. pt.com.tr'de aynı ürünün teslim tarihi 4-12 hafta olmasa oradan alacağım ama işte çok uzun bir süre. Limiti 17,5 K TL olan kredi kartını nereden bulayım ben?
@lkm13_688 @Tim
İş Bankası için limit görmedim bir yerde. Sanırım yok. 0850 724 0 724'ü arayıp sormak gerekli.
Cidden uğraştığım şeylere bak yahu. Kurdan dolayı bu limitlerin güncellenmesi lazım bankalar tarafından. Apple’ın da eşekliği var, havale-EFT ile ödemeyi açması gerek.
Apple, sadece kredi kartı kabul ediyormuş :). Denemediğim yol kalmadı. pt.com.tr'de aynı ürünün teslim tarihi 4-12 hafta olmasa oradan alacağım ama işte çok uzun bir süre. Limiti 17,5 K TL olan kredi kartını nereden bulayım ben?
@lkm13_688 @Tim

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı