Apple çakması kulaklık önerisi

Replika ürün önermiyorum. Kullanmayın kullandırtmayın.

Bütçe arttırabilirseniz:

Türkçemizi katletmemeye dikkat edin lütfen. Kulağınıza uygun bir yapıda olmasını istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Hiçbir ürünün çakmasını almayın.

Arkadaşlar doğru söylüyorsunuz. Eyvallah. Benim bu kulaklığı 20 gün kadar kullanmam gerek. Çünkü motosiklet ehliyeti alıyorum. Bildiğiniz üzere motosikletin üstünde telefon görüşmesi kulaklıkla sağlanıyor. Şehir içinde motosiklet sürerken sürekli kulaklık kulağımdan düşüyor. İşin özü bu maalesef.

@cagrikoc Attıkları gayet kaliteli ürünler ve o çöp Airpods çakmalarından çok daha iyi.

Airpods tarzı istiyorsanız;

Kablolu;

i12 Airpods çakması almıştım bir ara bir hevesle, tam bir çöp.

Sahibinden, letgo gibi sitelerde insanlar telefon kutusundan çıkan kulaklıkları kullanmadan satıyor. Hem de ucuza. Onlara bakabilirsin.

Arkadaşlar doğru söylüyorsunuz. Eyvallah. Benim bu kulaklığı 20 gün kadar kullanmam gerek. Çünkü motosiklet ehliyeti alıyorum. Bildiğiniz üzere motosikletin üstünde telefon görüşmesi kulaklıkla sağlanıyor. Şehir içinde motosiklet sürerken sürekli kulaklık kulağımdan düşüyor. İşin özü bu maalesef.
O zaman biraz daha bütçe arttırıp Xiaomi Airdots Pro 2 alın derim, hem düşmez hem de AirPods tarzında.

O zaman biraz daha bütçe arttırıp Xiaomi Airdots Pro 2 alın derim, hem düşmez hem de AirPods tarzında.

@cagrikoc attıkları gayet kaliteli ürünler ve o çöp AirPods çakmalarından çok daha iyi.

AirPods tarzı istiyorsanız;

Kablolu;

İ12 AirPods çakması almıştım bir ara bir hevesle, tam bir çöp.

Tam olarak istediğim tarzda ürünler. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Replika ürün önermiyorum. Kullanmayın kullandırtmayın.

Bütçe arttırabilirseniz:

Adam kablolu istemiş. :)

Geri
Yukarı