Apple.com.tr'den aldığım Macbook Pro ne zaman gelir?

Geçen hafta ben de 32 çekirdekli GPU, 32 GB bellekli olan 16" Pro için sipariş verdim. Yakın zamanda gelmesi gibi bir beklentim yok, 1.5 aydan önce geleceğini sanmıyorum bu dönemde Macbook teslim sürelerini okuduğumda.
Hayırlı olsun hocam. <3 :)

Baştan yaratıyorlar herhalde.
Özel konfigürasyonlar normal şartlar altında siparişten sonra Çin'de üretilip oradan Almanya'ya oradan ise Türkiye'ye geliyor diye biliyorum ben, yani bir nevi baştan yaratıyorlar.

Özel konfigürasyonlar normal şartlar altında siparişten sonra Çin'de üretilip oradan Almanya'ya oradan ise Türkiye'ye geliyor diye biliyorum ben, yani bir nevi baştan yaratıyorlar.

Apple destek ile konuştunuz mu bu gecikme ile alakalı. Belki mağduriyetinizden dolayı çek filen verirler çünkü size verilen tahmini teslim edilme süresi gelmek üzere fakat kargoya verilmesini bırakın cihazı daha oluşturmadılar bile.

Apple destek ile konuştunuz mu bu gecikme ile alakalı. Belki mağduriyetinizden dolayı çek filen verirler çünkü size verilen tahmini teslim edilme süresi gelmek üzere fakat kargoya verilmesini bırakın cihazı daha oluşturmadılar bile.
Konuşmadım, çek vesaire veriyolar mı ki? Eğer öyle bir durum varsa çok güzel olur gerçekten.

Konuşmadım, çek vesaire verıyorlar mı ki? Eğer öyle bir durum varsa çok güzel olur gerçekten.

Bilmiyorum daha önce hiç Apple.com.tr üzerinden alışveriş yapmadım fakat bazı konularda canlı destek ile konuşmuştum. Her seferinde çok ilgili davrandılar ve mağdur etmemeye çalıştılar. Eminim sizi de mağdur etmezler. Bence bir şansınızı deneyin belki hediye kartı tarzı bir şey verebilirler. Sadece aklıma geldi.

Bilmiyorum daha önce hiç Apple.com.tr üzerinden alışveriş yapmadım fakat bazı konularda canlı destek ile konuşmuştum. Her seferinde çok ilgili davrandılar ve mağdur etmemeye çalıştılar. Eminim sizi de mağdur etmezler. Bence bir şansınızı deneyin belki hediye kartı tarzı bir şey verebilirler. Sadece aklıma geldi.
8 hafta olmuş olsa muhtemelen verirlerdi ancak daha siparişi geçeli 3 hafta oldu. Teslimat süresinin yarısında teslim etmedikleri için hediye çeki vereceklerini hiç sanmıyorum. 3-4 haftaya teslim etmemişlerse yazarım, teşekkürler. :)

8 hafta olmuş olsa muhtemelen verirlerdi ancak daha siparişi geçeli 3 hafta oldu. Teslimat süresinin yarısında teslim etmedikleri için hediye çeki vereceklerini hiç sanmıyorum. 3-4 haftaya teslim etmemişlerse yazarım, teşekkürler. :)

Geç olsun güç olmasın hocam. Çok gecikirse dediğiniz gibi yazarsınız. Tekrardan hayırlı olsun. Elinize ulaşınca bizi de bir haberdar ederseniz seviniriz :)

Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun. Bu arada sabrınıza hayran kaldım. Ben 50 TL'lik ajanda almıştım her gün kargoya verildi mi diye kontrol ediyordum. Siz 50K'lık cihaz almışsınız ve 2 ay sabrediyorsunuz. Takdir ettim. Ben dayanamazdım sanırım :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı