Apple.com.tr'den aldığım Macbook Pro ne zaman gelir?

Bileklerimi kesmek üzereydim, bilgilendirme iyi oldu.
Kusura bakma biraz güldüm... :D

Ben de şaşırdım, 1.5 aydan önce gelmez diyerek sipariş vermiştim. 29. gün ulaştı elime en azından ama anlamadığım bir şey var; sizinkiler neden Çin'de üretime sokuldu da benimki direkt İstanbul'dan gönderildi? Şansıma depolarına gelen parti içinden benim konfigürasyonum çıktı herhalde.

Bileklerimi kesmek üzereydim, bilgilendirme iyi oldu.
Hahahaha. :D
Kusura bakma biraz güldüm... :D

Ben de şaşırdım, 1.5 aydan önce gelmez diyerek sipariş vermiştim. 29. gün ulaştı elime en azından ama anlamadığım bir şey var; sizinkiler neden Çin'de üretime sokuldu da benimki direkt İstanbul'dan gönderildi? Şansıma depolarına gelen parti içinden benim konfigürasyonum çıktı herhalde.
Hocam sizin sanırsam özel konfigürasyon değil, öyleyse Türkiye'de bulunana denk gelmişsiniz. Şansınıza hastayım! <3

Aldığınız model aşırı tercih edilen bir model değilse depoda kaldığından direkt gelmiş olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam pahalı bir model sipariş etmiştiniz, o modeller genelde çok alınmadığı için depolarda kalabiliyorlar. Şanslıymışsınız. :)

28/01/2022
2:17
Yolda
Sert hava koşulları teslimatı geciktirdi.
Istanbul, Turkey
27/01/2022
12:54
UPS Tesisinde İşleniyor
Istanbul, Turkey

allah bin belanızı versin, allah gani gani belanızı versin, allah belayı başınızdan akıtsın allahın belaları
@UPSTurkiye

@UPSDestek

ben yıldım abi ya apple'ından ayrı yıldım, ups'inden ayrı yıldım, yemin ediyorum gelen kargoculara dalıcam artık.

28/01/2022
2:17
Yolda
Sert hava koşulları teslimatı geciktirdi.
Istanbul, Turkey
27/01/2022
12:54
UPS Tesisinde İşleniyor
Istanbul, Turkey

allah bin belanızı versin, allah gani gani belanızı versin, allah belayı başınızdan akıtsın allahın belaları
@UPSTurkiye

@UPSDestek

ben yıldım abi ya apple'ından ayrı yıldım, ups'inden ayrı yıldım, yemin ediyorum gelen kargoculara dalıcam artık.
Kafayı yersin, ülkede düzgün çalışan sistem yok ki. :/

Aldığınız model aşırı tercih edilen bir model değilse depoda kaldığından direkt gelmiş olabilir.
Depoda o anda olsa 4 hafta bekletilmezdi herhalde. Arayıp bu hafta elinize bir teslimat mı geçti diye sorasım var. Ellerinde zaten olan bir cihaz için 4 hafta beklettilerse biraz fırça atayım. :D

Depoda o anda olsa 4 hafta bekletilmezdi herhalde. Arayıp bu hafta elinize bir teslimat mı geçti diye sorasım var. Ellerinde zaten olan bir cihaz için 4 hafta beklettilerse biraz fırça atayım. :D
Her türlü fırçalayacaksınız yani adamları hocam. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı