Apple ekosistemi bozulmalı mı?

Ekosistem bozlumalı mı?

• Boz ama 3070 alma (Lütfen önerdiğinizi yazın)

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    27
@Egid Dikmen Olayı verimlilik olarak düşünmen gerektiğini düşünüyorum. Çalışma hızın öyle verimliyse monitöre bağla, öyle çalış.

Oyun oynarsan boş vakitlerini doldurmuş olacaksın. Biraz işin verimlilik açısından bakıyorum. Watch’u ve Mouse’u satar, birikiminle konsol alırsın. Tabii ki karar senin, seçimini işletim sistemi etkiliyorsa bozabilirsin. Sonuçta macOS’te ve Windows’ta farklılık var. Eğer oyun için istiyorsan bence bozma.

Oyun oynayacağım diye asıl işlerini gerçekten kolaylaştıran ekipmanlardan vazgeçme derim. Magic Mouse bence gereksiz pahalı bir cihaz onu satabilirsin. Yerinde olsam Watch 7'yi de satardım. Bunları satıp üstüne de bahsettiğin birikimini koyup oyun oynayabileceğin bir pc alabilirsin bence.

Hocam siz ne olursa olsun Windows'a geri dönmekte kararlısınız içinizden gelen belli. Bence bir an önce ürünleri ilana koyun ve hak ettiği fiyattan satın. Amaç oyun oynamak iyi bir performanssa sahip masaüstü kullanmaksa ben saatimi bile satardım açıkçası. Kısacası ben sizin yerinizde olsam (Windows'a geçmeyi kesinleştirdiğimizi düşünürsek) tüm cihazları hemen sahibinden ve Letgo ilanlarını hazırlarım. Bir yandan ise toplanacak kasa ekipmanlara vs. göz atarım ayrıca Steam ve Epic Games üzerinden oyun indirimleri kovalardım.
Çok doğru hocam zaten cüssem çok büyük olduğundan 13" bilgisayara çöküyorum. Masaüstü kullanmak çok rahat dönüştürücü kullanma derdi yok , işletim sistemi windows , performans yüksek ben bu avantajların hepsini taşınabilirlik yok diye hiçe sayıp macbook almıştım da şimdi çok pişmanım Magic Mouse ilana koydum sırada saat var.
@Egid Dikmen Olayı verimlilik olarak düşünmen gerektiğini düşünüyorum. Çalışma hızın öyle verimliyse monitöre bağla, öyle çalış.

Oyun oynarsan boş vakitlerini doldurmuş olacaksın. Biraz işin verimlilik açısından bakıyorum. Watch’u ve Mouse’u satar, birikiminle konsol alırsın. Tabii ki karar senin, seçimini işletim sistemi etkiliyorsa bozabilirsin. Sonuçta macOS’te ve Windows’ta farklılık var. Eğer oyun için istiyorsan bence bozma.
Doğru hocam ancak verimlilikten kastım sadece klavye ve monitör değildi ben bu MacOS işletim sistemini verimli kullanamıyorum benim için şuan işletim sistemi birinci planda olabilir ancak kararsız kaldığım şey şu : Acaba ben bunları satana kadar dolar yükselir fiyatlar artar mı? Ona da kesinlik getirmek zor.
Oyun oynayacağım diye asıl işlerini gerçekten kolaylaştıran ekipmanlardan vazgeçme derim. Magic Mouse bence gereksiz pahalı bir cihaz onu satabilirsin. Yerinde olsam Watch 7'yi de satardım. Bunları satıp üstüne de bahsettiğin birikimini koyup oyun oynayabileceğin bir pc alabilirsin bence.
Aslında birikimi hemen harcamak pek mantıklı mı bilemiyorum yazın yurtdışına çıkma planım var 1. planda ekipmanları satıp pc toplamak var eğer bütçe yetmez ise birikimi kullanabilirim.

Geri
Yukarı