Apple İphone 5s şarj'ı az gidiyor ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ucmakeyf

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki buçuk ay önce iphone 5s aldım. Ama şimdi düşünüyorum hiçbir özelliği yok.(galaxy lerin yanında) Hemen çiziliyor. Ekranı küçük . Hızlı felan ama malzeme kalitesi berbat. Ben pili bu kadar çabuk biten telefon görmedim. Ama memnunum. Pil sorunun düzelme ihtimali var mı ?

Malzeme kalitesi Samsung'dan daha iyi olması lazım değil mi? Sonuçta iphone 5s metal, samsung plastik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gönderebilirsiniz batarya için. Android çok seçeneği olan bir sistem. Sorununuzu çözmek için bir çok yöntem yapabilirsiniz. iPhone kapalı bir kutu ve sistem üzerinde pek değişiklik yapamıyorsunuz. Ekranın küçük olduğunu göze alarak almadınız mı? Bir de merak etmeyin Apple, Samsung'u malzeme kalitesi konusunda 2'ye katlar.

3G açtığın an iş biter. :) 2G modunda dolaş sürekli. Başka türlü çok çabuk gidiyor. Ekran parlaklığını da kıs.

Genel-Arka Planda Uygulama Yenile
Genel-Erişebilirlik-Kontrastı Arttır
Genel-Erişebilirlik-Hareketi Azalt
Otomatik Güncellemeyi kapatın
Bunları yapın parlaklığı %50 den fazla açmayın 3G'yi işiniz olduğunda açın.
Benim böyle rahat 1 gün gidiyor. Ayrıca kullanımınıza göre pilin süresi değişir.
Malzeme kalitesi derken :D Ekranınızdaki jelatin mi çabuk çiziliyor yoksa ekranınız mı çabuk çiziliyor ?
Samsung fanlarının genel lafı "iphone küçük" :((

Elinize fazla almayın ya da bir şarjlı kılıf alın. Diğer türlü ne yapsanız da en fazla yarım saat, bir saat farkettirirsiniz kullanım süresini.

İphone için yapılacak bir şey yok neredeyse hepsinde şarj sorunu var. Normal kullanımda dahi bir günü zor çıkartan tanıdıklarım var.

İphone bataryası çabuk dolan ve boşalan bir telefondur :) Malzeme kalitesi konusunda android telefon üreticilerinin hepsini gömer. 2 kat daha kaliteli malzeme kullanıyorlar. Bu arada şarjlı kılıfları öneririm. Arkadaşımda var ve gayet memnun :)

@masterboy İphone için ekran küçük denildiği zaman haksız da sayılmazlar yani. 2500-3000 TL ve 4 inç. :sıkıldım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı