Apple iPhone 6 alınır mı?

iPhone 6 kullanıyorsan memnun musun tasarımı güzel gözüküyorve çevremde hala iPhone 6 ve 6S kullanan var.
Ben uzun zamandır iPhone 6 kullanıyorum. Çok memnum olduğum için değil değiştiremediğim için :D. Genel olarak hala işlerimi görüyor. YouTube, Twitter vs. için kullanıyorum. Oyun vs. zaten artık oynayamazsın. Yerinde olsam 6S alırdım hiç yoktan sürümü iOS 14+. iPhone 6'ya artık güncelleme gelmeyecek zaten iOS12'de kaldı.

Ben uzun zamandır iPhone 6 kullanıyorum. Çok memnum olduğum için değil değiştiremediğim için :D. Genel olarak hala işlerimi görüyor. YouTube, Twitter vs. için kullanıyorum. Oyun vs. zaten artık oynayamazsın. Yerinde olsam 6S alırdım hiç yoktan sürümü iOS 14+. iPhone 6'ya artık güncelleme gelmeyecek zaten iOS12'de kaldı.

Şu an kullandığım telefonda Android 6'da kaldı Android 13 çıkacak neredeyse zaten Discord'u açsın WhatsApp'ı bana yeter dediğiniz gibi jailberak herhalde APK gibi bir şey değil mi?

Şu an kullandığım telefonda Android 6'da kaldı Android 13 çıkacak neredeyse zaten Discord'u açsın WhatsApp'ı bana yeter dediğiniz gibi jailberak herhalde APK gibi bir şey değil mi?

Jailbreak aslında farklı bir olay. Mesela APK gibi uygulama indirmek yerine özellik indiriyorsun. Örnek vermem gerekirse iPhone 6'da olmayan Dark mode, iPhone 12'deki alt çizgi, Apple Store+ vs. bunlardan en önemlisi Apple Store+.

Apple Store+ ile App Store'da uygulamaların eski sürümlerini indirebiliyorsun. Çoğu uygulama indirmeye uygun olmuyor iOS14 gereksinimi istiyor. Eski sürümünü indirerek kullanabiliyorsun.

Hocam bence uygun redmi , oppo tercih edin eski bir telefon iyi de gözükse size piyasa da çok 6 ve 6s var çoğu iyi değil.

Jailbreak aslında farklı bir olay. Mesela APK gibi uygulama indirmek yerine özellik indiriyorsun. Örnek vermem gerekirse iPhone 6'da olmayan Dark mode, iPhone 12'deki alt çizgi, Apple Store+ vs. bunlardan en önemlisi Apple Store+.

Apple Store+ ile App Store'da uygulamaların eski sürümlerini indirebiliyorsun. Çoğu uygulama indirmeye uygun olmuyor iOS14 gereksinimi istiyor. Eski sürümünü indirerek kullanabiliyorsun.

iPhone 6S ile 6'nın arasında fiyat farkı yokmuş iPhone 6S alayım o zaman.

Hocam bence uygun Redmi, Oppo tercih edin eski bir telefon iyi de gözükse size piyasa da çok 6 ve 6S var çoğu iyi değil.

Aklımda General Mobile GM 9 Pro vardı onu almayı da düşünüyorum ayrıca.

En mantıklısı. Jailbreak biraz sıkıntılı bir iş.
İlla iPhone olsun demiyorsanız arkadaşın dediği gibi Redmi, Oppo tercih edilebilir.

iPhone 7 olur mu peki.

Sizi vaz geçirmiyoruz hocam umarım temiz bulursunuz.

Zaten Android telefon almayı düşünüyordum aklıma bu fikir gelmişti uygulama destekleri sonra erceğini duyunca biraz fikrimden vazgeçmeye başladım.

iPhone 7 olur mu peki.

6S ve 7 aynı sürüm. Chipset farkları var diye biliyorum. Bir de batarya farkı var. İkisi de iOS 16 almıyor. Performans farkını kullanmadığım için bilemiyorum.

iOS 16'yı iPhone 8 ve sonrası alıyor güncel kullanmak istiyorsanız iPhone 8 ve sonrası tercih edilmesi lazım. Yoksa bence 6S ve 7'nin aşırı bir farkları yok ikisi de eski cihazlar ikisi de eski sürüm.

6S ve 7 aynı sürüm. Chipset farkları var diye biliyorum. Bir de batarya farkı var. İkisi de iOS 16 almıyor. Performans farkını kullanmadığım için bilemiyorum.

iOS 16'yı iPhone 8 ve sonrası alıyor güncel kullanmak istiyorsanız iPhone 8 ve sonrası tercih edilmesi lazım.

Ben güncelliğini pek düşünmüyorum kullandığım telefon 6 yıldır güncelleme almıyor sadece endişelendiğim uygulama desteklerinin kesilmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı