Apple kurtarma modunda takılı kaldı

NOCRY11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone 12'de şifremi unuttum ve sıfırlamak istedim ama ITunes'ten sıfırlamaya çalışırken sürekli 11 kodu verdi 3uTools uygulaması ile yazılım atmaya çalıştım onda da -1 kodu verdi. Bir türlü sıfırlayamadım şimdi de recovery modunda kaldı ne yapsam telefonun ekranına ulaşamadım Apple logosu geliyor sonra tekrar kurtarma moduna geçiyor.

3uTools yazılım yükleme işemi yarıda kesildi ise cihaz içinde yazılım silinmiştir o yüzden sürekli kurtarma moduna geçiyordu son kez daha 3uTools bağlayıp kurtama modundan çık deyin olmaz ise yazılım yükleyin.

3uTools yazılım yükleme işemi yarıda kesildi ise cihaz içinde yazılım silinmiştir o yüzden sürekli kurtarma moduna geçiyordu son kez daha 3uTools bağlayıp kurtama modundan çık deyin olmaz ise yazılım yükleyin.

Evet yarıda kesildi ve orada da kaldı 3U Tools ekranında -1 diye bir hata verdi tekrar denesem de sürekli aynı hatayı veriyor ve o programdanda çıkış yapmayı denedim olmadı.

1714156204551.png

iTunes desteği kesildi yazılım yükleme yapamıyor ıpsw sitesinden uygun iOS sürümünü indirin 3uTools ile geri yükleme yapın.

Hocam nereden öğrenebilirim telefona şu anda erişemiyorum lütfen tek ilgilenen kişi sizsiniz.

3UTools'ya da telefonun kutusunda yazar model kodu.

Telefonu 3UTools'a bağlayın telefon kurtarma modunda iken fotoğraf çekip atın.

Geri
Yukarı