Apple MacBook Air Alınır mı?

1 yıl sonunda ısınıp kendini kapatıyordu.
O büyük ihtimalle Ryzen serisinden önceki işlemcilerden birisi. Tek çekirdek ve çoklu çekirdekte İntel'e yetişti 3. nesilde. Eğer masaüstü toplarsanız canavar gibi bir render bilgisayarına sahip olursunuz o fiyata. Bu arada Acer önermem sizi çok uğraştırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
O büyük ihtimalle Ryzen serisinden önceki işlemcilerden birisi. Tek çekirdek ve çoklu çekirdekte İntel'e yetişti 3. nesilde. Eğer masaüstü toplarsanız canavar gibi bir render bilgisayarına sahip olursunuz o fiyata. Bu arada Acer önermem sizi çok uğraştırır.
Acer zaten almam ama maalesef laptop almak zorundayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben 3.700₺ iken aldım ve o fiyata benim kullanımım için rakip hiçbir cihaz yoktu.
Ancak şu anda olsa 5.000₺ vermem gerçekten. Belki 2. el MacBook Pro bakılabilir.
MacBook kullandıktan sonra gerekten diğer makinelardan soğuyorsunuz.
İstediğiniz sadece işletim sistemi ise uyumlu bir cihaz alıp Hackintosh yapabilirsiniz.
MacBook'larda tek olay işletim sistemi değil. Kasa, tuş, trackpad gerçekten çok kaliteli.
Hatta mouse yi neredeyse hiç kullanmıyorum. Trackpad gerçekten çok iyi iş yapıyor.
Gerekli olan durumlar için sessiz olsun diye M330 alıp kombinledim hoş oldu.

Ha bu arada attığınız linkteki versiyonu kullanıyorum bende. Video edit programları gayet performanslı çalışıyor fakat bir yeni MacBook Air veya MacBook Pro değil tabii ki.

Premier ve After Effects'de performansı iyi diyorsun yani? Peki atılan linkteki MacBook'un özellikleri ile aynı mı maciniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı