Apple MacBook satın alımdan sonra fiyat artışı

hayaletbabo

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Dün gece Apple ürünlerine büyük bir zam geldi fark ettiyseniz. Ben bu zamlardan yaklaşık üç saat önce MacBook satın aldım ve para benim hesabımdan çıkıp açık provizyona düştü (bunun hafta sonu olmasından kaynaklı olduğunu biliyorum). Sormak istediğim şey şu Apple satım alımı fiyat artışından dolayı iptal edebilir mi? İptal ederse nasıl bir yol izlenebilir? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim.

Apple iptal etmez. Satın aldığın fiyattan ürünü teslim alırsın.
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Daha 2-3 hafta önce onlarca siparişi ''koskoca'' Apple iptal etti ise bu artışta da canları isterse ederler yine.

Ben Migros Sanal Market üzerinden yaklaşık 1.30 saat önce iPhone 11 aldım ve az önce arayıp stok olmadığını ve iptal edeceklerini söylediler. Şikayet edebildiğim her yere şikayet edeceğim.

Kaynak paylaşabilir misiniz?

Haberin içinde müşteri hizmetleriyle olan konuşma da mevcut. Zaten 1 gün içinde SS'lerin ardı kesilmişti ilk gündeme düştükten sonra :D

Haberin içinde müşteri hizmetleriyle olan konuşma da mevcut. Zaten 1 gün içinde SS'lerin ardı kesilmişti ilk gündeme düştükten sonra :D
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı