İnceleme Apple Magic Mouse 2 incelemesi

Merhaba sevgili forum üyeleri, bu yazımızda sizin ile birlikte bana hediye edilen Apple magic mouse 2 ürününü inceleyeceğiz.

Yazıma başlamadan önce ürünü bana hediye eden arkadaşıma teşekkür ederim, bir süredir iPad ile internette gezinirken beni tuhaf hareketler sergilerken gördüğü için bu ürünü bana uygun görmüş

Her Apple ürününde olduğu gibi kutu oldukça sade ve zarif, gerçekten bu tasarımı seviyorum

Kutuyu açtığımız zaman oldukça şık görünen magic mouse 2 karşılıyor, bu mouse modelinde bildiğiniz gibi dokunmatik yüzey var ve parmağınızı sağa ya da sola götürdüğünüz zaman uygulamalar arası ya da tarayıcıda sekmeler arası gezebiliyor ve yukarı aşağı yaptığınız zaman scroll görevini yerine getiriyor ve bu görevleri yerine getirirken ses duymanız imkansız.

Ürüne daha yakından baktığ… ah pardon bu farklı bir bölüme ait

Üründe lightning port olduğu için şarj konusunda zaman zaman zorlanabilirsiniz, bir Type-C olması daha hoş olurdu açıkçası. Ürün şarj esnasında kullanılamıyor çünkü onu ters çevirmeniz gerekiyor ve bu durum gerçekten sinir bozucu

Kutu içerisinde örgü kablo bizleri karşılıyor ve itiraf etmeliyim bu hiç de alışık olmadığımız bir durum, kalite hissiyatı gerçekten harika

Apple magic mouse 2 aynı zamanda iPad ile sorunsuz bir şekilde çalışır ve tüm görevleri başarı ile gerçekleştirir, aynı bir OS X bilgisayarda olduğu gibi.

Ürünü bir tablet ya da bilgisayar ile eşleştirme işlemi gerçekten çocuk oyuncağı, Bluetooth menüsü ile magic mouse aygıtını bulmanız yeterli.

Ürünün ihtiyaçlarınız için uygun olup olmadığını anlamak için bir teknoloji marketinde denemenizi tavsiye ederim çünkü bu ürünler gerçekten pahalı ve paranızın tam karşılığını almanız her zaman önemlidir, zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Hayırlı olsun.

2 dakika şarj ile 9 saat çalışabiliyor. Full şarj kullanım süresine göre 2 ay gidiyor.

Her zamanki gibi çok iyi bir inceleme.
Ayrıca bu sefer ürünün yanıda yiyecek koyman hoş olmuş fotoğraf kalitesini artırmış.
Ellerine sağlık çok güzel bir inceleme;
Ürün ile şunu diyeyim şarj yeri keşke altda olmasaydı.

Sosyalde gördüğüm en kaliteli incelemelerden biri diyebilirim.

Hayırlı olsun.

2 dakika şarj ile 9 saat çalışabiliyor. Full şarj kullanım süresine göre 2 ay gidiyor.

Teşekkür ederim, bu bilgiyi sizden aldım ve gerçekten harika bir durum. Şarj portunun bulunduğu yer sorununu unutturmak için yeterli bir şarj ömrü süresi

Emeğinize sağlık, güzel bir inceleme olmuş. Ancak ben bu ürünün fiyatını hak eden bir şey olduğunu sanmıyorum.

Kesinlikle şarj yeri kısmında çok haklısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…