Everest SGM-X7 mause kutu açılımı ve inceleme videolu

Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce bir mause a ihtiyacım oldu, oyun oynayan ve oyunda kalite arayan birisi olduğum içinde daha çok oyun odaklı bir ürün almak istedim pek araştırmadan gittim ve bimekste mause ları incelerken gözüme everest sgm-x7 modeli çarptı biraz inceledikten sonra almaya karar verdim. İlk izlenimlerim , mause ele oturan şık tasarıma sahip bir ürün dpı özelliği ve oyunlarda çift tıklama özelliğiyle görüntüsü gaming olmasına rağmen işleyişi pek gaming mausa benzemiyor. Normal mause lara göre biraz daha ağır bu bende daha çok sağlamlık hissi uyandırdı ve bu konuda herhang bir sıkıntı yaşamadım. Ortadaki döner kısım mause kalitesine göre biraz daha düşük seviyede ayrıca ürünün dış yüzeyine uzun kullanımlarda kaymayı önlemek için en azından arka kısmına nubuk tarzı kaplama yapmışlar. Ayrıca piyasada 40-50 tl ye satılan mause pad lerdende yanına bir adet konuduruvermişler (y)(y) Daha detaylı bilgi için sizler için hazırlamış olduğum video yu izleyebilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi bekliyorum.
Teşekkürler
:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mause de gaming mause olayı filan yok normal 10-15 tl lik mauseden hiç bir farkı yok sadece görsellik var. 20-30 liraya logitech a4tech gibi markaların mauseleri alınsa daha uzun ömürlü olur.

Kalite arayan birisi Everest'i mi seçer?

O ağırlık çöpün ağırlığı. :D
Umarım (!) iyi günlerde kullanırsınız. Aynı mause bende de vardı, 1 ay sonra sol tıklamamaya başlamıştı.
Hocam dediğim gibi araştırmadan gitmiştim , normalde gaming mouse kullanan birisi değildim zaten , bir tane alayım dedim gittim gözüme bu çarptı , özelliklerine baktım idare eder , 5-6 gündür kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım , diyeceğim şu ki , bende herkes gibi doğarken elimde gaming mouse yoktu . :)

Bu mause de gaming mause olayı filan yok normal 10-15 tl lik mauseden hiç bir farkı yok sadece görsellik var. 20-30 liraya logitech a4tech gibi markaların mauseleri alınsa daha uzun ömürlü olur.
Haklısın dostum , pek gaming mouse havası yok işleyişinde lakin , eline bir kere alsan piyasadaki dandik mouse' lardan farklı olduğunu göreceksin. :)

Öncelikle Merhaba

Size söylemek istediğim tek bir şey var . Lütfen bu fare yi almayın ve kimseye de aldırmayın . Normalde elektronik alet almadan önce bol araştırma yapan ben ,bu fareyi bilinçsiz olarak alma gafletine düştüm. Abartısız bir şekilde yazıyorum 3 Ekim 2015 te aldığım fare 1 Kasım 2015 evet bir yanlış yok 1 Kasım 2015 ( bir ay bile değil yani ) te bozulmuş durumda. Sağa kaydırınca sola , sola kaydırınca yukarı yani her defasında kafasına göre gidiyor ( bazen hiç gitmediği de oluyor ). Bilgisayarın içinden çıkan en kötü fare buna fark atar. Garanti belgesini kaybettiğim için paramı çöpe atttım. Biraz para biriktirip Logitech alın derim ben.

Saygılar...​

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı