Apple Store'dan 14 Pro Max alan var mı?

Çok sevdiğim özellik AOD eklenmiş sırada periskope lens ve gelişmiş Zoom yetenekleri var 30x optik,50x,100x dijital Zoom ardından ekran içi parmak izi sensörü (ultrasonik sensör olursa daha iyi olur) ve telefondan telefona kablosuz şarj eklense Elma almamak için önümde engel kalmaz para engeli dışında.

Çok haklısınız. Ben yıllardır Android kullanıcısıyım. Değişiklik olsun bir diye heves edip ilk defa IPhone'a geçeyim dedim, rezillik tamamen.
Benim siparişim pazar günü dahil işleniyordu. Bugün hem hazırlanıp hem de gönderildi yarın da teslim edilecek görünüyor.

Hayırlı olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Darısı bizim başımıza 😀
Haftaya da size gelecektir eminim. :)
Merhaba ben Apple'dan 13 Pro almak istiyorum ama sitede yok sadece 13 var neden kaldırdılar acaba.
Satış stratejisi geçen yılda 12 pro serisi kalkmıştı. Çünkü düşünsenize o zamanlar 12 pro max zaten 17 bin tl ile çıkmıştı bu 13 pro max ise 18 bin tl ile çıktı. Bu da ikinci el piyasasını çok etkilerdi bayide kalan telefonlar ne olacaktı? 13 pro alacaksanız internetten sıfır bulabilisiniz zaten bir çok mecrada var.

Haftaya da size gelecektir eminim. :)

Satış stratejisi geçen yılda 12 Pro serisi kalkmıştı. Çünkü düşünsenize o zamanlar 12 Pro Max zaten 17 bin TL ile çıkmıştı bu 13 Pro Max ise 18 bin TL ile çıktı. Bu da ikinci el piyasasını çok etkilerdi bayide kalan telefonlar ne olacaktı? 13 Pro alacaksanız internetten sıfır bulabilisiniz zaten birçok mecrada var.

Bir şey daha söylemek istiyorum 13 Pro ve 14 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih edeyim güncel olanımı yoksa daha iyi performans verenimi.

Pardon.

@misterscofield hocam düz 14 bahsediyorum şöyle bir yorum okudum en günceli her zaman iyidir diye ama 13 Pro çok beğendim sizce ne gibi farklar var.
14'ün tek avantajı 1 yıl daha fazla güncelleme alacak olması. 13 Pro'da 120 hz ekran. 3 kamera paslanmaz çelik kenarlar gibi artıları var dediğim gibi ben olsam 13 pro alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı