Apple, talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı

Apple talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı. Bu sadece Türkiye'de değil; doların değerlendiği diğer ülkelerdeki fiyatlar da güncellendi. Ayrıca akıllı telefonların vergileri de var. Bazı ülkelerde iPhone satışları minimum seviyeye indi. Biz bunları nasıl alacağız? Parayı veren düdüğü çalar hesabı olduk; Nasrettin Hoca'nın dediği gibi.
Kaynak: Apple yaptığı zamlara pişman olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei'den reklam alınmış gibi duruyor. Haber diye paylaşmak garip. Girer girmez aşağıda Huawei reklamının en âlâsı yapılmış.

Talep fazla olduğu için değil apple.us sitesinden (ABD sitesinden) baktım hala aynı fiyatlar kur yükseldiği için böyle oluyor.

Olsun ben hep xiaomi alıyorum
Apple talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı. Bu sadece Türkiye'de değil; doların değerlendiği diğer ülkelerdeki fiyatlar da güncellendi. Ayrıca akıllı telefonların vergileri de var. Bazı ülkelerde iPhone satışları minimum seviyeye indi. Biz bunları nasıl alacağız? Parayı veren düdüğü çalar hesabı olduk; Nasrettin Hoca'nın dediği gibi.
Kaynak: Apple yaptığı zamlara pişman olacak
Bildiğim kadarıyla üretimini azalttılar

Huawei'den reklam alınmış gibi duruyor. Haber diye paylaşmak garip. Girer girmez aşağıda Huawei reklamının en âlâsı yapılmış.
Konu sahibi haberin son sayfasını paylaşmış. Haberin başına buradan ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı