Apple, talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı

Apple talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı. Bu sadece Türkiye'de değil; doların değerlendiği diğer ülkelerdeki fiyatlar da güncellendi. Ayrıca akıllı telefonların vergileri de var. Bazı ülkelerde iPhone satışları minimum seviyeye indi. Biz bunları nasıl alacağız? Parayı veren düdüğü çalar hesabı olduk; Nasrettin Hoca'nın dediği gibi.
Kaynak: Apple yaptığı zamlara pişman olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi haberin son sayfasını paylaşmış. Haberin başına buradan ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler hocam.
Bu haberin içeriği bomboş.
Hangi ülkelerde zam geldiğini, hangi ülkelerde satışların durduğunu, para birimi ve kur yüzünden gelen zamların Apple'ın suçu mu olduğunu sorgulattı. Ufuk Turan burayı okuyorsa, daha iyi haberler yazabilir.

Arz talep meselesi dolar ne kadar artarsa artsın teknoloji her zaman eskir talep olmazsa mecbur ucuza satarlar ama millet bir daha alamayız diye aldık aldık yoksa alamadık gözüyle bakıyor.

Şunu da anlamak gerek:

Evet vergiler kurlar anormal. Fakat sakın firmaları sütten çıkmış ak kaşık sanmayın. Onlar hiçbir krizde kaybetmiyor artık.
Son zamanlarda firma aşığı çok insan görüyorum. Yapmayın. Firma fanı da olmazsın hani.

Edit: Genel olarak söylüyorum @The Tribal Chief

Şunu da anlamak gerek:

Evet vergiler kurlar anormal. Fakat sakın firmaları sütten çıkmış ak kaşık sanmayın. Onlar hiçbir krizde kaybetmiyor artık.
Son zamanlarda firma aşığı çok insan görüyorum. Yapmayın. Firma fanı da olmazsın hani.

Ben sadece haber paylaştım. Apple aşığı değilim ben. Ama tüm ürünlerini alan var.
@go ask alice Tamam hocam. Anladım. Kafam karıştı bi' an.

Geri
Yukarı