Apple Türkiye'ye tekrar zam getirir mi?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
Biliyorsunuz Apple bir ara tüm ürünlerin satışını Türkiye'de durdurup tüm ürünlere az çok zam getirdi. Bu hafta veya önümüzdeki günlerde tekrar zam yapar mı bir tahminlerinizi alayım dedim. Bir de dolar kurunu şu an kaçtan alıyorlar bilen var mı?

Hocam zaten kaç bin TL zam getirdiler birkaç hafta sonra da getirmezler diye düşünüyorum.
Orası öyle de Türkiye'de yaşıyoruz ne olacağı belli olmuyor diye sordum.
Apple kısa vadede fiyat değiştirmeyi seven bir firma değil. Ani ve yüksek sıçramalar olmadıkça zam beklemiyorum ben.
Hocam şu an doları kaçtan alıyorlar peki bir bilginiz var mı? Yada dolar kaça sıçrarsa zam gelebilir?

Dolar son 1 aydır yükseliş trendinde ve 2 hafta sonra faiz kararıyla daha da yükselebilir. Dolar arttıkça Apple da zam yapacaktır. Yani alacaksanız bir an önce alın veya paranızı değerini koruyacak varlığa çevirin.

Orası öyle de Türkiye'de yaşıyoruz ne olacağı belli olmuyor diye sordum.

Hocam şu an doları kaçtan alıyorlar peki bir bilginiz var mı? Yada dolar kaça sıçrarsa zam gelebilir?
Onu bilemiyorum ancak elbette bir miktar artış olmasına karşın yüksek dolardan hesaplamışlardır. Ancak ne kadar sıçramada ne zam gelir bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı