Apple ürünleri Samsung telefonlarda çalışır mı?

cenesvin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Şöyle bir sorunum var;

Telefonum oyunlarda sesli konuşurken mikrofonu telefon konuşması olarak algıladığı için sesim takım arkadaşlarıma az gidiyordu ve bende şu ürünü aldım:

Ürünü aldıktan sonra arkadaşlarım bu sefer de kulaklığın mikrofonu senin sesini az alıyor dedi ve bende inanmadım denedim ve cidden sesimi az alıyor. Bilgisayarda Apple Earbuds ile test ettim cidden Earbuds mikrofonu daha iyi. Apple bu şaşırmamak lazım tabii ki. Kulaklığı iade edeceğim fakat size sorularım var hocalarım.

İade ettikten sonra şu ürünleri alacağım;

3.5mm yerine lightning çıkışlı alabilirim ama 3.5mm benim için daha avantajlı olacağını düşünüyorum.

Apple ürünleri benim telefonumda çalışır mı?
Bu arada Samsung Galaxy S20FE kullanıyorum.

Merhaba. Şöyle bir sorunum var;

Telefonum oyunlarda sesli konuşurken mikrofonu telefon konuşması olarak algıladığı için sesim takım arkadaşlarıma az gidiyordu ve bende şu ürünü aldım:

Ürünü aldıktan sonra arkadaşlarım bu sefer de kulaklığın mikrofonu senin sesini az alıyor dedi ve bende inanmadım denedim ve cidden sesimi az alıyor. Bilgisayarda Apple Earbuds ile test ettim cidden Earbuds mikrofonu daha iyi. Apple bu şaşırmamak lazım tabii ki. Kulaklığı iade edeceğim fakat size sorularım var hocalarım.

İade ettikten sonra şu ürünleri alacağım;

3.5mm yerine lightning çıkışlı alabilirim ama 3.5mm benim için daha avantajlı olacağını düşünüyorum.

Apple ürünleri benim telefonumda çalışır mı?
Bu arada Samsung Galaxy S20FE kullanıyorum.
Lightning çıkışlı alırsanız dönüştürücü kullanmanız gerekecektir. Dönüştürücü belki çalışmaz. Type-C çıkış tercih edin.

Lightning çıkışlı alırsanız dönüştürücü kullanmanız gerekecektir.

Hocam kulaklık lightning çıkışlı olacak zaten ama kulaklık lightning çıkışlı olursa Type-C 3.5mm çeviricisi yerine Type-C to lightning alacağım yani ikisi de aynı yere çıkıyor bir nevi.
Dönüştürücü belki çalışmaz.

Deneyenler vardır umarım. Bir sormak lazım dur bakalım diğer hocalarım ne diyecek.
Type-C çıkış tercih edin.

Hocam kulaklıkların Type-C çıkışlı olanını bulamadım maalesef.

Hocam kulaklık lightning çıkışlı olacak zaten ama kulaklık lightning çıkışlı olursa Type-C 3.5mm çeviricisi yerine Type-C to lightning alacağım yani ikisi de aynı yere çıkıyor bir nevi.

Deneyenler vardır umarım. Bir sormak lazım dur bakalım diğer hocalarım ne diyecek.

Hocam kulaklıkların Type-C çıkışlı olanını bulamadım maalesef.
Bu aparat ile android cihazlarda sorunsuz çalışıyor. 3.5mm jaklıyı tercih edip bu dönüştürücüyü alırsanız bir sorun olmaz.
1621295967524.png

Yeni konular

Geri
Yukarı