Apple üst düzey yöneticisini kovdu

Sosyal hayatı Apple ilgilendirmez.
Ben Metin2 oynuyorum. Husumetli olduğum kişilerle dalaşa girmiyorum. Birisinin loncasındayım. A loncası diyelim. Ben bir üyesiyim. Ben bir şey yaptığım zaman; bu kişi A loncasında. Bunlar böyledir demeleri doğru mu? Loncamın adını kirletmem.

Bir de böyle düşünün.

Ben Metin2 oynuyorum. Husumetli olduğum kişilerle dalaşa girmiyorum. Birisinin loncasındayım. A loncası diyelim. Ben bir üyesiyim. Ben bir şey yaptığım zaman; bu kişi A loncasında. Bunlar böyledir demeleri doğru mu? Loncamın adını kirletmem.

Bir de böyle düşünün.
Yine mantıksız, bu kişinin kim olduğunu kimse bilmiyor. Dışarıda büyük memeleri olan kadınları severim dersen bu adam gibi locadaki kişiler nereden bilecek sensin? Bu lonca çalışanı birisin, topluma hitap eden birisi değil. Sonuçta.

@The Tribal Chief arkadaşın ne düşündüğü de beni ilgilendirmiyor. Apple sıradan bir marka değil ve Apple'ın yıllık kazancı birkaç ülkenin ekonomisini 5'e katlar zaten :D Böyle bir şirkette üst düzey yönetici birisinin paylaşımlarına da dikkat etmesi gerekir. Yapılacak en ufak şey firma adına zarar verir, bunu da hiçbir firma istemez. Burada Apple'ın yaptığı doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı