Apple Watch 8 için kılıf önerisi

Konuyu takip edecek arkadaşlar için söylüyorum, şiddetle tavsiye ediyorum koruyucu ekran ve kılıf olmadan kullanmayın. Henüz cihazı alalı 15 gün ancak olmuştur ekranı fotoğraftaki gibi çizildi halbuki konu da açmıştım ama iş yoğunluğundan dolayı bir türlü fırsat bulup takamamıştım. Şimdi fotoğrafta gördüğünüz gibi çizilmiş bir ekranla cihazı kullanmak zorundayım. Büyük bir pişmanlık yaşıyorum siz de yaşamayın arkadaşlar!

Dosya Ekleri

• b80f1ea9-aab0-41f9-9876-ce1e21e7df61.jpg
    b80f1ea9-aab0-41f9-9876-ce1e21e7df61.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 198
Konuyu takip edecek arkadaşlar için söylüyorum, şiddetle tavsiye ediyorum koruyucu ekran ve kılıf olmadan kullanmayın. Henüz cihazı alalı 15 gün ancak olmuştur ekranı fotoğraftaki gibi çizildi halbuki konu da açmıştım ama iş yoğunluğundan dolayı bir türlü fırsat bulup takamamıştım. Şimdi fotoğrafta gördüğünüz gibi çizilmiş bir ekranla cihazı kullanmak zorundayım. Büyük bir pişmanlık yaşıyorum siz de yaşamayın arkadaşlar!
Size kılıf takıp kullanmanızı tavsiye etmiştim... Tekrardan söylüyorum ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın, ummadık yerden cihazınız darbe alabilir .

@SteelEagle @511993 sizde bu konudaki mesajları başından itibaren dikkatli bir şekilde okursanız iyi olur. Bu konuyu açan kişiye açıklamalı bir şekilde uyarıda bulunmuştum fakat neticesi ortada. Ben uyarıyı yapıyorum sizin sonunuzda aynı olmasın .

Son düzenleme:
Size kılıf takıp kullanmanızı tavsiye etmiştim... Tekrardan söylüyorum ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın, ummadık yerden cihazınız darbe alabilir .

@SteelEagle @511993 sizde bu konudaki mesajları başından itibaren dikkatli bir şekilde okursanız iyi olur. Bu konuyu açan kişiye açıklamalı bir şekilde uyarıda bulunmuştum fakat neticesi ortada. Ben uyarıyı yapıyorum sizin sonunuzda aynı olmasın .
Kesinlikle haklısınız daha alalı 14 gün oldu şehirden uzakta kaldığım ve bulunduğum bölgeye kargo gelmediği için sipariş verememiştim. Keşke bir yolunu bulup sipariş verseydim, şimdi çizik bir ekranla kullanmak zorundayım. Ama dersimi aldım ve hemen aşağıdaki ürünün siparişini verdim.

Ben de Huawei Watch fit 2 için bir koruyucu düşünüyordum. Araştırırken konunuza denk geldim. Çok geçmiş olsun, o çizik hissini telefonumda yaşamıştım gerçekten sinir bozucu bir durum.
Bir sorum olacak müsaadenizle; kılıf saatin kullanımında kılıfsız haline göre çok fark yaratıyor mu ? ( algılamama, düşük hassasiyet, renklerde değişim gibi vs. ) ? Bununla ilgili deneyiminizi / fikrinizi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Şöyle bir koruyucu kılıf düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben de Huawei Watch fit 2 için bir koruyucu düşünüyordum. Araştırırken konunuza denk geldim. Çok geçmiş olsun, o çizik hissini telefonumda yaşamıştım gerçekten sinir bozucu bir durum.
Bir sorum olacak müsaadenizle; kılıf saatin kullanımında kılıfsız haline göre çok fark yaratıyor mu ? ( algılamama, düşük hassasiyet, renklerde değişim gibi vs. ) ? Bununla ilgili deneyiminizi / fikrinizi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Çok kaba armorlu kılıflar olmadığı sürece bence görünümünü çok değiştirmiyor. Onun dışında kılıftan kılıfa değişecek bir şekilde dokunma hassasiyetine etkileri oluyor. Ben Buff markasının bir kılıfını aldım, hassasiyeti çok etkilemiyor açıkçası ama direk saate dokunmakla aynı hissi de vermiyor. Ben memnunum, saati sol elimde kullanırken sağ ele göre daha dikkatsiz davranabiliyorum çizilmelere karşı gayet etkili görünüyor.

Bir sorum olacak müsaadenizle; kılıf saatin kullanımında kılıfsız haline göre çok fark yaratıyor mu? ( algılamama, düşük hassasiyet, renklerde değişim gibi vs. )? Bununla ilgili deneyiminizi / fikrinizi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Gönderdiğiniz koruyucu kılıfta gayet güzel ve sade görünüyor. Tek sorun, bu kılıflarla elinizi yıkadığınız zaman kılıf içerisinden ekranın üzeri su aldığı için dokunmatik algılamıyor. Kılıfı çıkartıp temizlenmesi gerekiyor.

Almak istediğiniz ürün, Apple watch için önerdiğim kılıfın aynısı gibi duruyor . Kılıfı hala kullanıyorum ve kalınlık yapmıyor fakat @mrcek98'in dediği gibi kılıfın içine su girerse dokunmatiği algılamama gibi bir durum oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı