Apple Watch 8 için kılıf önerisi

mrcek98

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar,

Kendime Apple Watch 8 45mm bir akıllı saat aldım. Sizce bu saati korumak için koruyucu ekran, kılıf gibi ürünler kullanmama gerek var mı? Varsa tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Merhaba bende apple watch kullanıyorum . Saati aldığım zamanlar plastik ekran koruyucu taktım . Fakat ekranı kavisli olduğundan dolayı kıyafet giyerken jelatinin açıldığı oluyordu . Bu sorundan dolayı bir çok kez yeni koruyucu taktım fakat nafile . En sonunda internetten ince şeffaf bir kılıf aldım cihazı kalınlaştırmıyor ve hala onu kullanıyorum . Size tavsiye vermem gerekirse bence sizde kılıf alın yada ekran koruyucu taktırın. Eğer herhangi bir koruyucuya gerek duymam diyorsanız size şunu söylemek isterim . Apple watch'u koruyucusuz kullanıp ekranı çizdirdikten sonra pişmanlığını belirten insanlar var .

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar,

Kendime Apple Watch 8 45mm bir akıllı saat aldım. Sizce bu saati korumak için koruyucu ekran, kılıf gibi ürünler kullanmama gerek var mı? Varsa tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Eğer ağır ve hareketli işler yapılmıyorsa gerek yok. Zamanında özenip aldım bir koruyucu kılıf ancak saatin bütün estetik güzelliğini baltaladı sonra çıkarıp bir daha takmadım bile koruyucuyu. Saat kolunuzdayken sağa sola sert şekilde vurmayacaksanız, taklalar atmayacaksanız veya pürüzlü zeminler üzerinde sürünmeyecekseniz gerek yok bir koruyucu ekran veya kılıfa. Saati biraz dikkatli kullandığınızda, zaten kolunuzdan düşürmek gibi bir ihtimal pek yok.

Son düzenleme:
Eğer ağır ve hareketli işler yapılmıyorsa kesinlikle gerek yok. Zamanında özenip aldım bir koruyucu kılıf ancak saatin bütün estetik güzelliğini baltaladı sonra çıkarıp bir daha takmadım bile koruyucuyu. Saat kolunuzdayken sağa sola sert şekilde vurmayacaksanız, taklalar atmayacaksanız veya pürüzlü zeminler üzerinde sürünmeyecekseniz kesinlikle gerek yok bir koruyucu ekran veya kılıfa. Saati biraz dikkatli kullandığınızda, zaten kolunuzdan düşürmek gibi bir ihtimal olmadığı için (telefon veya tabletin aksine) hiç gerek yok.
Dikkatli kullansa bile çizilmeyeceği anlamına gelmiyor. İster istemez kolunu bir yere çarpabilir .
Sizin aldığınız kılıfı az çok tahmin edebiliyorum fakat şuan ince satılan kılıflar var . Kılıf takmayacaksa ekran jelatini takması daha mantıklı .

Dikkatli kullansa bile çizilmeyeceği anlamına gelmiyor. İster istemez kolunu bir yere çarpabilir .
Tamamen zevk ve tercih meselesi. Ben yıllardır Watch kullanıyorum, çizik vs gibi bir sorun yaşamadım. Apple zaten kullandığı materyalde bellir bir çizilme ve darbeye kadar güzel bir koruma sağlıyor.

Tamamen zevk ve tercih meselesi. Ben yıllardır Watch kullanıyorum, çizik vs gibi bir sorun yaşamadım. Apple zaten kullandığı materyalde bellir bir çizilme ve darbeye kadar güzel bir koruma sağlıyor.
İnternet üzerinde 2,3 günlük saatlerinin ekranlarını çizen insanlar dahi var . Ben kullandığım cihazları çok titiz ve dikkatli kullanan bir insanım ve buna rağmen ister istemez bir yere çarpma yada düşürme söz konusu oluyor . Cihazın çizilmesi için takla atmaya bile hacet yok, en saçma şeyden dolayı bile çizilebilir . Siz cihazınızı çizdirmemiş olabilirsiniz fakat konu sahibine koruyucuya gerek yok derken kendinizden referans alarak cevap verdiğiniz takdirde, konu sahibi yarın bugün cihazı kullanırken ummadık yerden cihaza bir darbe alıpta ekranı çizilirse buna sebep olan bir nevi sizde oluyorsunuz . Bu kişi sizin gibi çizdirmeyeceğine emin olsa zaten konuyu açmaz . Kılıf ve jelatin ucuza satılıyor, alıp deneyebilir istemezse çıkarır . Bu onun tercihi, bu da benim düşüncem .

İnternet üzerinde 2,3 günlük saatlerinin ekranlarını çizen insanlar dahi var . Ben kullandığım cihazları çok titiz ve dikkatli kullanan bir insanım ve buna rağmen ister istemez bir yere çarpma yada düşürme söz konusu oluyor . Cihazın çizilmesi için takla atmaya bile hacet yok, en saçma şeyden dolayı bile çizilebilir . Siz cihazınızı çizdirmemiş olabilirsiniz fakat konu sahibine koruyucuya gerek yok derken kendinizden referans alarak cevap verdiğiniz takdirde, konu sahibi yarın bugün cihazı kullanırken ummadık yerden cihaza bir darbe alıpta ekranı çizilirse buna sebep olan bir nevi sizde oluyorsunuz . Bu kişi sizin gibi çizdirmeyeceğine emin olsa zaten konuyu açmaz . Kılıf ve jelatin ucuza satılıyor, alıp deneyebilir istemezse çıkarır . Bu onun tercihi, bu da benim düşüncem .
Kılıf ve jelatin olarak bir öneriniz var mı? Ben de sizin gibi ince ve estetiği bozmayacak bir kılıf istiyorum.

Bu ürün sizce nasıl?

Kılıf ve jelatin olarak bir öneriniz var mı? Ben de sizin gibi ince ve estetiği bozmayacak bir kılıf istiyorum.

Bu ürün sizce nasıl?
O modele çok benzer kılıf da kullandım fakat cihazı kalınlaştırıyor . Benim aldığım yerde ürün tükenmiş fakat başka bir satıcı daha satıyor . Ürünün linki

Son düzenleme:
Peki zamanla sararma veya dokunmatik algılamasını zorlaştırma durumu oluyor mu?
Sararma bende şuana kadar olmadı . Fakat kullanan kişilerden bazıları sarardığını söylüyor . Kılıfın içine su girerse algılamama durumu oluyor (bu sorun sizin gösterdiğiniz ürün içinde geçerli) .

Geri
Yukarı